"WOMEN IN FILM MAX MARA FACE OF THE FUTURE AWARD" ÖDÜLÜNÜN KAZANANI: LILI REINHART

Kariyerinde bir dönüm noktasına ulaşan, topluma katkıda bulunan başarılı, zarif ve stil sahibi aktrislere verilen bir ödül…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 02 Kasım 2022
"WOMEN IN FILM MAX MARA FACE OF THE FUTURE AWARD" ÖDÜLÜNÜN KAZANANI: LILI REINHART

Daha önce Riverdale adlı dizide canlandırdığı Betty Cooper karakteriyle Teen Choice Awards'a layık görülen ve Hollywood'un en başarılı genç oyuncularından Lili Reinhart, Women In Film Max Mara Face of the Future Award ödülünün bu yıl kazanan ismi oldu.

Max Mara’nın kurucu ailesine mensup Maria Giulia Prezioso Maramotti, Reinhart’a ödülünü 27 Ekim Perşembe günü Los Angeles’ta gerçekleşen WIF Gala’da takdim etti.Women In Film
Sinema sektöründe çalışan kadınlara kariyerlerinde destek olmak ve sektörde eşitliği sağlamak amacıyla 1973’te kurulan Women In Film, sinema, televizyon ve dijital medya alanında kariyerine başlamış ve kariyerinde ilerlemiş kadınlar için faaliyet gösteren bir oluşum. Mentorluk, film gösterimleri, senaryo yazma workshop’ları, burs gibi hizmetler sunan bu kuruluş aynı zamanda Sundance Institute ile yaptıkları ReFrame adlı iş birliğiyle sektörel cinsiyet eşitliğinin de en aktif savunucuları arasında. Detaylı bilgi için www.womeninfilm.org.


İlki, 2006’da gerçekleşen Women In Film Crystal + Lucy Awards ile sahibini bulan The Women In Film Max Mara Face of the Future Award ödülü, film ve televizyon endüstrilerindeki kariyerinde bir dönüm noktasına ulaşan, topluma katkıda bulunan başarılı, zarif ve stil sahibi aktrislere veriliyor. Geçmişte bu ödüle layık görülen isimler arasında Alexandra Shipp, Zoey Deutch, Natalie Dormer, Kate Mara, Rose Byrne, Hailee Steinfeld, Chloë Grace Moretz, Katie Holmes, Zoë Saldana, Elizabeth Banks, Ginnifer Goodwin, Emily Blunt ve Maria Bello bulunuyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.