YAZ BAŞLADI: ELLE SUMMER WEEKEND 2022

Her sene iple çekilen, yaz sezonunun adeta başladığını duyuran ELLE Summer Weekend 2022'nın en tatlı anlarını fotoğraflarda sakladık.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Temmuz 2022
YAZ BAŞLADI: ELLE SUMMER WEEKEND 2022

ELLE Summer Weekend by Yves Rocher ile 2022 yaz ve tatil sezonunu 10-12 Haziran tarihlerinde resmi olarak başlattık! Artık geleneksel hale gelen bu eğlenceli hafta sonunu Susona bodrum LXR Hotels & Resorts’da farklı etkinliklerle kutladık!

70'LER HEP TARZ  

ELLE Summer Weekend startını, Defacto, Fall in Love koleksiyonunun tanıtıldığı yaz standını ziyaret ederek yaptık.

DeFacto’nun 70’ler nostaljisinden ve marin temasından ilham alan Fall in Love 2022 Plaj Koleksiyonu Cuma günü gerçekleşen Happy Hour etkinliğinde tanıtıldı. Hepimiz DeFacto standına koşup koleksiyondaki her şeyi inceledik, denedik ve Weekend boyunca da her fırsatta giydik. 

Defacto standındaki eğlenceli görüntüler için tıklayın. 


YEDİĞİ ÖNÜNDE YEMEDİĞİ YARINDA!

Metro Türkiye ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ELLE Summer Weekend 2022’nin ilk akşam yemeğinde “yediği önünde yemediği yarında” projesi dahilinde yetiştirilen Metro Premium çipura ve levreklerle hazırlanan menü nefisti. Sadece lezzetli değil, ayrıca sağlıklı beslenmeyi, hayvan refahını ve sürdürülebilirliği vurgulayan anlamlı bir yemek ve kutlamaydı.

Metro Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Aslı Duran bu yemeğin sürdürülebilir balıkçılığı destekleme amacını taşıyan “Yediği Önünde, Yemediği Yarında” sloganının anlamını, markanın sürdürülebilirlik ve sağlıklı/doğal/lokal ürün ve beslenme gibi konulardaki duruşu ve tavrını konuşmasında çok güzel özetledi: “İlk olarak Muğla’nın Bodrum ilçesinde hayata geçirdiğimiz bu proje kapsamında balık çiftliğinde yer alan kafeslerde metreküp başına 8-10 kg oranında balık bulunduruyoruz. Böylece balıklara daha geniş yaşam alanı sağlayarak, balıkların refahını artırıyor, strese girmesini önlüyoruz. Daha sağlıklı ve daha mutlu balıklar üretiyoruz. Yetiştirdiğimiz çipuraları ve levrekleri protein bakımından zengin ve balıkların omega 3 yağ asit değerlerini yükseltmeye yardımcı olan, alg yağı içeren yemlerle besliyoruz.“ Duyduklarımızdan sonra tattığımız balıklar daha da lezzetli geldi. 

Metro Türkiye ile gerçekleştirdiğimiz keyifli akşam yemeğinden fotoğraflar için tıklayın. 


DIAMOND NIGHT BİTMESİN!

ELLE Summer Weekend’in ilk akşam yemeğinin ardından gece Skechers Diamond Night Partisi ile devam etti. İlk andan son ana kadar dans pisti hiç boş kalmadı. Eğlenceye sadece ışıltılı, çok havalı Diamond Night Skechers panosu önünde cool bir kare çektirmek için ara verdik.

Partiden fotoğraflar için tıklayın.


JEAN ŞİFREMİZ WRANGLER

Cumartesi günü akşamüzeri başlayan Wrangler ile happy hour etkinliğinde hepimiz markanın özel kurulan standına akın edip “Wrangler butts drive me nuts” diyerek jean şortlarımızı yaratıcı aksesuarlarla kişiselleştirdik.

Wrangler ile jean şortlarımızı kişiselleştirdiğimiz happy hour'dan fotoğraflar için tıklayın. 


PEUGEOT DA BİZİMLEYDİ 

ELLE Summer Weekend boyunca sadece deniz kenarı ve dans pistinde değil, Peugeot’nun çok havalı SUV 3008 modeli önünde de severek poz verdik.

Bodrum tatili deyince aklımıza sadece otel/resort ve eğlence gelmiyor, bir de tüm mekanlara ulaşım için Peugeot SUV 3008 gibi şık ve performansı yüksek otomobil ihtiyacı da geliyor. 

Peugeot’nun SUV 3008 modelini Bodrum yollarında da test ettiğimiz anlardan görüntüler için tıklayın. 

YVES ROCHER İLE DOĞANIN IŞILTISI 


Biyoçeşitliliği korumayı misyon edinmiş bir marka olan ana sponsorumuz Yves Rocher, Bretanya, Fransa’da özenle üretilen makyaj ürünleriyle hepimizin yüzüne doğanın ışıltısını yansıttı. Makyaj artistimiz Yağız Yoldaş ve ekibiyle geceye hazırız!

Cumartesi günü önce ‘tarladan sofraya’ konseptli kahvaltıda bir araya geldik, hemen sonra da Yves Rocher tarafından hazırlanan özel bakım alanında makyaj artistleri Yağız Yoldaş ve Canan Hızlı’nın ışıltılı ürünleri ile makyaj yaptırıp harika fotoğraflar çektirdik. O fotoğrafları görmek için tıklayın. 

BUZ GİBİ: THE ORGANICS BY RED BULL 


Sıcaklık artınca The Organics by Red Bull standı kurtarıcımız oldu. The Organics by Red Bull kokteyllerindeki tadım eşleşmelerini test edip favorilerimizi seçtik, bol buz ilavesi yaparak gün boyu tüketmeye devam ettik.

ELLE Summer Weekend’e özel hazırlanan The ORGANICS by Red Bull kokteyllerindeki tadım eşleşmelerini tattık ve tümüne tam puan verdik!

Etkinlikten fotoğraflar için tıklayın. 


VE GALA YEMEĞİ

Farklı sektörlerden ünlü isimlerin katılımıyla Susona Bodrum, LXR Hotels & Resorts’da 16.sını yaptığımız ELLE Summer Weekend by Yves Rocher gala yemeği Aybüke Albere’nin canlı performansıyla devam etti. 

ELLE Summer Weekend by Yves Rocher’nin finali, Cumartesi akşamı Frankie Beach Club’da düzenlenen, Aybüke Albere’nin sesiyle renk kattığı gala yemeği ve sonrasındaki parti ile yapıldı. Helenistik konseptte hazırlanan Yves Rocher gala yemeğinde Bodrum’un eşsiz yaz esintisine Yves Rocher Monoi Serisi’nin kokusu eşlik etti. Müzik ve danslar geç saatlere kadar devam etti. DJ setine geçen ünlü oyuncu Fırat Çelik bu defa da yapacağını yaptı, hepimizi daha da coşturdu. Gece elbette ki havuzda bitti. 

Gala yemeğinden fotoğraflar için tıklayın.  


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Aralık Sayısı Çıktı!

ELLE Aralık sayısının kapağında Serenay Sarıkaya, ELLE MAN ekinde ise Salih Bademci var!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.