Yılbaşı pazarı ışıltısı Piyalepaşa Çarşı’da!

Polat güvencesiyle hayata geçirilen, Türkiye’nin özel sektör eliyle yapılmış en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Piyalepaşa İstanbul, yeni yıl coşkusunu Piyalepaşa Çarşı’da yaşatacak!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 22 Aralık 2023
Yılbaşı pazarı ışıltısı Piyalepaşa Çarşı’da!

İstanbul’un kalbinde, yeni yılın coşkusunun en görkemli yaşandığı adres Piyalepaşa Çarşı olacak. Beyoğlu’nun tarih dolu atmosferinde, şehrin ışıltısını yansıtan Piyalepaşa İstanbul’da 2024’e en keyifli yeni yıl alışverişleriyle merhaba diyeceğiz.

İlhamını İstanbul’un tarihî ve ışıltılı semtleri Beyoğlu ile Nişantaşı’ndan alarak kurulan, 550m uzunluğu, 17m genişliği ve 2 katlı yapısıyla alışverişin keyfini yaşatan Piyalepaşa Çarşı, yeni yıla sayılı günler kala, "Yılbaşı Pazarı" neşesini İstanbul’da en görkemli şekliyle sunacak.

Piyalepaşa Çarşı’da kurulacak “Yılbaşı Pazarı”, çarşının göz alıcı dokusuna yeni yıl heyecanını katacak. 15-16-17 ve 22-23-24 Aralık tarihlerinde 11.00’den akşam 19.00’a kadar ziyaret edilebilecek Piyalepaşa Çarşı "Yılbaşı Pazarı"nda takı, aksesuar, giyim, yılbaşı süsleri, yılbaşı konseptli hediyelikler gibi birçok hediye alternatifine ulaşabileceksiniz.

Siz de yeni yıla geri sayımı yaparken keyifli bir Yılbaşı Pazarı ziyareti yapmak ve seçkin markalardan hediyelerle sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız, Piyalepaşa Çarşı “Yılbaşı Pazarı” ile sizleri bekliyor.

Advertisement

BU BİR REKLAMDIR.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.