YOU DİZİSİNE VEDA ZAMANI YAKLAŞIYOR

5. Sezon final olacak…

ALYA BARUTOĞLU ALYA BARUTOĞLU 03 Nisan 2023
YOU DİZİSİNE VEDA ZAMANI YAKLAŞIYOR Netflix

Sevgili  'You' hayranları, Joe Goldberg’e veda etmeye hazırlanın. Netflix’in oldukça popüler dizisi You, beşinci sezon için yenilendi ancak yapımcılar bu sezonun son sezon olacağının altını çizdi. Twitter’dan doğrulanan haberde, serinin resmi hesabı, “Güle güle… YOU. Joe Goldberg, 2024’te You serisinin beşinci ve final sezonunda geri dönüş yapacak.” yazdı. 


Dizinin yeni bir sezon ile yenilenip yenilenmeyeceğine emin olmazken, final oluşu You hayranlarını üzdü. Daha önce dizinin final yapabileceğinin ipuçlarını veren Penn Badgley, “Sanırım yeni bir sezon olacak, ama bir tane daha olacak. Bu benim anladığım ama gerçekten bilmiyorum. Ama herkesin endişelendiğini biliyorum, kimse serinin sıkmasını istemiyor. İşte o zaman Joe gerçekten iğrenç biri olacak. O zaman seri sona erecek.” demişti. 

Final haberini sindirirken, yeni sezon hakkında bildiklerimizi aşağıda görebilirsiniz…

BEŞİNCİ SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Şu noktada dizinin beşinci sezonu için bir yayın tarihi yok. Ancak paylaşılan Tweet’in 2024 yılına işaret ettiğini düşünürsek, uzun bir süre beklememize gerek kalmayacak!

BEŞİNCİ SEZON NEREDE ÇEKİLECEK?

Serinin dördüncü sezonunun çoğu Londra’da çekilmişti ancak beşinci sezonda her şeyin başladığı New York’a geri döneceğiz gibi görünüyor. Son sezon finalinde Joe ve kız arkadaşı Kate, New York’a taşınmıştı, bu nedenle final sezonun New York’ta geçeceğini tahmin ediyoruz. 


BEŞİNCİ SEZONUN KONUSU NE OLACAK?

Dördüncü sezon Joe için oldukça hayat değiştirici bir noktada bitmişti. Bu yüzden beşinci sezonun oldukça güçlü bir şekilde başlayacağını tahmin ediyoruz. Serinin yapımcıları henüz bir hikaye paylaşmasa da Badgley düşüncelerini ve tahminlerini Indiewire’a paylaşmıştı. “Bence Joe üzerine gelenler ile mücadele etmeli ve şimdi daha yüksekten düşüş yapacak çünkü hem gücü hem de zenginliği arttı,” diyen Badgley, oynadığı karakterin artık yüzleşme yaşamasını istiyor!

‘You’ serisinin yapımcılarından Sera Gamble ise kısa bir süre önce verdiği röportajda beşinci sezon için farklı bir fikirleri olduğunu ve oldukça heyecan verici olacağının altını çizmişti. Umuyoruz ki beşinci ve final sezonda, açık tüm sorular cevaplanır ve Joe’ya hak ettiği şekilde veda ederiz!


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.