ZAYIFLAMANIN EN ETKİLİ YOLU: COLLAGEN VITAL MINCEUR & DETOX

Yüksek oranda kolajen içeren Collagen Vital Minceur & Detox ile zayıflamak daha kolay…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 27 Nisan 2023
ZAYIFLAMANIN EN ETKİLİ YOLU: COLLAGEN VITAL MINCEUR & DETOX

Yüksek oranda kolajen içeriğiyle dikkat çeken Collagen Vital Minceur & Detox, zayıflamanın yeni formülünü sunuyor. Collagen Vital Minceur & Detox, metabolizmanın yeniden dengelenmesi için iştah bastırma ve tokluk hissini bir arada getiriyor. Selüliti azaltarak, cildin yeniden şekillenmesine ve kalitesine etki ediyor. Aynı zamanda tüm etkileri yaparken, vücuda enerji sağlıyor. Collagen Vital Minceur & Detox, yağ yakıcı, ödem atıcı, iştah azaltıcı, sıkılaştırıcı ve selülitin yok olmasına yardımcı etkisi ile sağlıklı beslenmeye destek oluyor. Yüksek oranda kolajen içermesi de gün boyu tokluk hissi sağlıyor.Collagen Vital Minceur & Detox, nutri–diyatetik özelliği sayesinde vücudunuzu koruyor ve yeniden dengelenmenize yardımcı oluyor. Ürün içeriğinde yer alan deniz kolajeni, tokluk hissi ve iştahı düzenlemesine katkıda bulunarak kilo verimine destek sağlıyor. Dengelenme özellikleriyle biopeptitler, ciltte bulunan derin izler, çatlaklar ve selülitleri azaltmak için dermal dokunun yoğunlaşmasını kolaylaştırıyor.


Collagen Vital Minceur & Detox içeriğindeki bu 5 etken madde ile doğal bir zayıflama formülü ile dikkat çekiyor. Garcinia Combagia içeriği ile yağ yakıcı, tokluk hissi sağlarken yağların dokularda depolanmasını sınırlıyor. Kiraz sapının ödem attırıcı etkisi sayesinde kilo kaybına yardımcı olurken, vücudun su tutmasına karşı savaşıyor ve toksinlerin atılmasını kolaylaşıyor. Karahindiba bitkisi içeriği ile organları detoksifiye etmek ve karaciğer, idrar ve safra fonksiyonlarını iyileştirme özelliği sağlarken; kolin ile karaciğeri detoksifiye ederek kolesterol birikimini sınırlıyor. Yağları yok ediyor ve depolanmasını engelleyerek sağlıkla güzelliği bir arada sunuyor. Frenk üzümü ile antioksidan, hücre yaşlanmasına karşı savaşıyor ve iltihabı azaltıyor.

Yaşlanma karşıtı, yenileyici içeriği ile sağlığınızı yeniden keşfedeceğiniz Collagen Vital kolajenleri temiz içeriği, Fransız teknolojisinin özel formülleri, çevreye duyarlılığı, kolajen dozunun yüksekliği, saf, korucuyu, katkı maddesi içermemesi, OMG bakımından zengin balıkların sadece derilerinden elde edilen %100 saf balık kolajeni içermesi gibi pek çok farklı özelliği bir arada sunuyor.

Collagen Vital ürünlerini www.vitaldermo.com web sitesinde ve seçkin eczanelerde bulabilirsiniz.
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.