ZORLU AVM, ESTÉE LAUDER ŞİRKETLERİ PEMBE KURDELE HAREKETİ KAPSAMINDA PEMBEYE BÜRÜNDÜ

Meme kanserine karşı mücadelede farkındalık yaratmak adına 22 Ekim-24 Ekim tarihleri arasında, Zorlu AVM pembe renk ile ışıklandırıldı.

Güzellikten ilham, değerlerinden güç alan bir şirket olarak insanları, pozitif etki yaratmayı ve kapsayıcılığı yaptığı her işin merkezine koyan Estée Lauder Şirketleri, Evelyn H. Lauder'in eş kurucusu olduğu Pembe Kurdele hareketi ile 1992 yılından bu yana global meme kanseri hareketinin kurumsal liderleri arasında yer alıyor.

İnsanları meme kanserinin olmadığı bir dünya yaratmak için bir araya getirme misyonundan yola çıkarak Pembe Kurdele Hareketi, bu yıl Zorlu AVM ile güçlerini birleştirdi. Meme kanserinde erken teşhisin önemine dikkat çekmek amacıyla Estée Lauder Şirketleri’nin #MemeKanseriniBitirmeVakti çağrısına kulak veren Zorlu AVM, bu doğrultuda 22 Ekim-24 Ekim tarihleri arasında arası pembeye büründü.Estée Lauder Şirketleri’nin en büyük kurumsal sosyal fayda programı olan pembe kurdele kampanyası, kaynak yaratmak, eğitim ve destek vermek, insanları meme kanserinin olmadığı bir dünya düşüncesine yaklaştırmak amacıyla dünya çapında 60’tan fazla kuruluşu destekliyor. Bugüne kadar dünya çapında hayat kurtaran araştırma, eğitim ve medikal hizmetler için 99 milyon $’dan fazla bağış toplanmasını sağlayan bu kampanya, meme kanserine karşı farkındalığın global sembolü “Pembe Kurdele” ile farkındalık yaratmaya devam ediyor.


The Estée Lauder Companies’in Meme Kanseri Kampanyası hakkında daha fazla bilgi için: ELCompanies.com/BreastCancerCampaign