DÜNYADAKİ SPORCULARA MEYDAN OKUYUN: NIKE THE LIVING ROOM CUP

Dünyanın dört bir yanındaki sporcular, sporu günlük bir alışkanlık haline getirme konusundaki cesaretlerini gözler önüne seriyorlar. Sıradaki rakibiniz ise Beatrice Vio!

Dünyadaki sporcular, iç mekan sporu günlük bir alışkanlık haline getirme konusunda cesur seçimler yapmaya devam ediyor. Nike The Living Room Cup kampanyası ile dünyanın dört bir yanındaki sporculara meydan okuyabileceğiniz bir yarışma başlattı. İlk yarışmayı Cristiano Ronaldo instagram sayfasından karın antremanı çalıştığı bir video yayınlayarak duyurmuştu. Ronaldo, takipçilerine kendisine karşı koyabilmeleri için bir hafta süre tanıdığını ,daha sonra ise yarışmayı yeni bir sporcuya devredeceğini paylaşmıştı. Ronaldo, geçtiğimiz gün yarışmayı 22 yaşındaki dünyaca ünlü İtalyan paralimpik sporcu Beatrice Maria Adelaide Marzio Vio’ya  devretti. Beatrice Vio, full body antremanı çalıştığı videosunu paylaşarak takipçilerini kendisine meydan okumaya davet etti. 

Vio’ya meydan okuyan ilk isimlerden biri milli güreşçimiz  Yasemin Adar oldu.


Vioya meydan okuyan diğer isim ise Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt oldu. “The Living Room Cup” haftalık spor karşılaşmalarıyla Nike’ın profesyonel sporcularına karşı yarışabileceğiniz yeni bir alan sunuyor! Her hafta mücadelede rekabet avantajı sağlamaya yardımcı olacak özel egzersizler Nike Training Club uygulamasında sunulacak. Oyuncular sonuçlarını #evdehareket, #dünyaiçinhareket, #playinside ve #thelivingroomcup etiketlerini kullanarak Instagram profillerinde paylaşacaklar.