İNCE BİLEKLER HAYAL DEĞİL!

Doğuştan incecik bileklere sahip olmayabilirsiniz ama artık çözümü var!

Gülşah ÖZTÜRK GÜLŞAH ÖZTÜRK 30 Mart 2015
İNCE BİLEKLER HAYAL DEĞİL!
Haberimiz, incecik bileklere doğuştan sahip olamayanları çok sevindirecek cinsten. Birçok kadının hayali olan, erkeklerinse zarafetle eş tuttuğu ince bilekler, diyet veya sporla kilo verseniz dahi incelmiyorlar ama Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Cihangir Toraman'ın size bir tavsiyesi var: Lazer Lipoliz. Toraman, Lazer uygulamalarındaki yeni teknolojiler sayesinde eskisine nazaran oldukça etkili sonuçlar elde edildiğini söylüyor.

Lazer yoluyla ameliyatsız güzellik
Lazer Lipoliz (Slim Lipo) yöntemi bölgesel inceltme amacıyla dünyada uzman estetik cerrahlar tarafından yaygın olarak tercih edilen ve yüz güldürücü sonuçlar elde edilen bir yöntem olarak gösteriliyor. Bu yöntem şöyle işliyor:

- Lazer ışığı aracılığıyla doğrudan yağ hücresi zarının patlatılması yoluyla fazla yağ dokusu alınıyor.


- Operasyon lokal anestezi ve sedasyon altında gerçekleştiriliyor.


- Hedeflenen bölgeden açılan iki küçük delikten girilerek lazerle yağlar eritiliyor ve sadece hedeflenen yağ dokusunun damla damla alınmasına dayanan bir yöntem olduğu için etkili, kısa sürede iyileşen ve bandajlama süresinin çok kısa olduğu bir vücut şekillendirme yöntemi olduğu söyleniyor.


- Operasyon klinikte gerçekleştirilebiliyor ve böylece hastane ortamının sizi negatif etkilemesi de engelleniyor.


- Bilek inceltme operasyonları yaklaşık bir saat sürüyor. Hastalar genelde işlemden 2-4 saat sonra evlerine gidebilir, günlük hayatlarına aynı gün içinde devam edebilir durumda oluyor.

Bunlara dikkat: Uzmanlar, operasyondan sonraki 15 gün içinde hareketsiz bir şekilde ayakta durulmamasını, bolca yürünmesini öneriyor. Uygulama sonrası doğrudan işe veya sosyal hayata dönmekse gayet mümkün.

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.