İncelme Zamanı

Bahar geldi, yaz mevsimi de kapıda...

MONEP ETİLER VE CADDEBOSTAN ŞUBELERİ
Bu merkezde Zeltiq haricinde iki yöntem daha tercih ediliyor.
VELA RADYO FREKANS TEKNOLOJİSİ Bölgsel incelme ve selülit
Radyo frekanslı incelme teknolojisi Vela, selülit görünümünün yok edilmesinde kullanılan en etkili yöntemlerden biri. Elos™ teknolojisine dayalı olarak tasarlanan Vela, dört teknolojiyi aynı anda bünyesinde bulunduruyor (bi-polar radyo frekans, kızıl ötesi, vakum ve mekanik masaj). Selülit görüntüsünün azaltılması ve bölgesel yağların giderilmesi konusunda FDA onayına sahip.
ENDERMOLAB, LPG  TEKNOLOJİSİ, Selülit LPG'nin en son sistemi Endermolab, lipomasaj tekniğiyle incelme, sıkılaştırma, şekillendirme, selülit giderme, pürüzsüzleştirme sağlıyor. Derinin mekanik uyarımıyla hücresel aktiviteyi artıran Endermolab; özellikle geniş doku tutuşuyla büyük bedenlerde de hızlı ve etkili incelme sağlıyor ve liftmasaj tekniğiyle cildi toparlıyor. FDA onaylı Endermolab; liposuction öncesi hazırlık, liposuction sonrası etkin iyileşme ve vücuttaki ödemin atılması için de kullanılıyor.
MONEP Etiler (212) 353 32 33
Bebek Mahallesi Otlukbeli Cad. Deniz Sk. No: 16-17-28, Maya Residences Sport Center Katı, Etiler
MONEP Caddebostan (0216) 302 18 80 Cemil Topuzlu Cad. 40/2, Çiftehavuzlar
www.m-onep.com   

DOKTOR BİRGÜL ALTUNTÜRK KLİNİĞİ
NEW GENERATION MLS

Bölgesel incelme      
Morfoliposculpture yani “ameliyatsız liposuction” olarak tanımlanan sistem,  Avrupa'da sekiz yıldır kullanılıyor. Türkiye'de dört yıldır uygulanan ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilen MLS'de sistem üç adımda ilerliyor:       
1. NG MLS'in özel bir parçası olan analiz sistemiyle, hedeflenen yağ dokusunun özellikleri ve boyutları ölçülüp hangi formülle kaç defa ve nasıl bir tedaviye ihtiyacı olduğu belirleniyor.
2. Enjeksiyon işlemi; sonuç üreten ana işlem olup bu işlemde analiz sonucundaki formüle göre hazırlanmış sıvı (hipoosmolar sıvı) karışımı, lokal anestezik bir maddeyle karıştırılıp hedef yağ dokusu içine ağrısız ve acısız şekilde enjekte ediliyor. İçerisi hipoosmolar sıvıyla şişirilmiş yağ dokusunun üstüne, dışarıdan ultrasound pedler bağlanarak, yüksek doz ses dalgalarıyla yağ hücrelerinin patlaması sağlanıyor. 3. Patlatılıp sıvı hale getirilmiş yağ dokusunun vücuttan atılımını sağlayan Lenfatik Drenaj sistemiyle lenf drenajı yapılıyor. Son olarak Manyetoterapi ve İnfraruj Battaniyesi'yle bölgenin sıkılaşması sağlanıyor.
Tedavi, ihtiyaca göre iki-altı seans arasında değişiyor. İlk seanstan itibaren, ödemler atıldıktan sonra yüzde 20'lik bir incelme meydana geliyor.  

ULTRALİPO
Bölgesel incelme
Ultralipo kavitasyon cihazının titreşimli vakum tekniği ve her  seans  sonunda  yapılan vakum masajıyla, lenf sistemi uyarılarak dolaşım sistemi hızlandırılıyor. Böylece vücuttaki yağın hızlı  şekilde atılması sağlanıyor. İşlem haftada bir, en fazla beş gün arayla olmak üzere iki kez uygulanıyor. Uygulama, kişinin yağ fazlalığına bağlı olarak değişiyor. Ultralipo kavitasyon seansı yaklaşık 30 dakika sürüyor. Kavitasyon uygulamasının ardından titreşimli vakum masajı yapılıyor. Bundan sonra atılımı hızlandırmak, daha çabuk sonuca ulaşmak ve sonucun kalitesini artırmak amacıyla ayrıca lenf drenaj masajı yapan Pressor cihazına giriliyor. Böylece toplam uygulama süresi yaklaşık bir saate ulaşıyor. Seans sayısı kişiye göre değişiyor. Çok kilolu değilseniz, altı seanslık ve haftada bir yapılan işlem yeterli oluyor. Uygulamayla  2-4 cm. arasında bir incelme sağlamak mümkün.
(0216) 380 02 22 Bağdat Cad. Ali Bor Apt. No: 433 Kat: 1 Daire: 1 (Vakko Köşkü karşısı), Suadiye
www.drbirgul.com