METT HOTEL & BEACH RESORT BODRUM’DA LÜKS SPA VE WELLNESS DENEYİMİ

Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness, misafirlerine birinci sınıf bir yenilenme ve rahatlama ayrıcalığı sunuyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 25 Mayıs 2023
METT HOTEL & BEACH RESORT BODRUM’DA LÜKS SPA VE WELLNESS DENEYİMİ

En büyük esin kaynağını Akdeniz yaşamının basit, dengeli mutluluğundan alan Mett Bodrum, Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, bünyesindeki Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness ile misafirlerine alışılmışın dışında bir spa deneyimi sunuyor.850 m2’lik Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness, Türk hamamı, imza masajları, tuz odası, buhar odası, sauna ve ısı kontrollü havuzun yanı sıra özel fitness salonu ile misafirlere birinci sınıf bir yenilenme ve rahatlama ayrıcalığı sağlıyor. Moi Spa’da her uygulama kişiselleştirilmiş bir deneyimi en üst düzeyde lüksle sentezlemek için tasarlanıyor. Özel ve doğal ürünlerin kullanıldığı tedavilerin yanı sıra bilimsel olarak gelişmiş, botanik esansiyel yağlar ve deniz aktif maddeleri bakımından doğal olarak zengin bir cilt bakımı deneyimi misafirlere sunuluyor.


Kökleri geleneğe dayanan türk hamamı, cildi toksinlerden arındırarak kasları gevşeten ve gevşemenize yardımcı olan bir temizlik deneyimi sunuyor. Mett Bodrum, aynı zamanda gözenekleri açarak ve kasları ısıtarak cildi ve vücudu masaj gibi diğer spa uygulamalarından en iyi şekilde yararlanmaya hazırlayan geleneksel Türk hamamını dünyanın her yerinden gelen misafirleri ile buluşturuyor.


Moi Spa tuz odası deneyimi ile misafirlerine azaltılmış stres ve baş ağrıları, artan enerji ve daha iyi uyku gibi faydalar sunarken aynı zamanda sakinleştirici ve detoksifiye edici etkileri ile bağışıklık, sinir ve lenfatik sistemleri destekliyor. Havayı temizleyen ve akciğer kapasitesini artıran tuz iyonları sayesinde daha kolay nefes almanızı sağlıyor ve fiziksel rahatsızlıkları azaltıyor.


Odak noktası kapsayıcı fitness deneyimleri sağlamak ve fiziksel egzersizi dengeli bir yaşam tarzına dahil etmek olan Raise Fitness & Wellness, herkes arasında bir topluluk duygusu yaratmak için şefkat ve kabul üzerine inşa edilmiş bir ortam sağlıyor.

Detaylı bilgi için:
https://mettsocialliving.com/bodrum/tr/spa/
https://mettsocialliving.com/bodrum/tr/fitness/

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.