Adıos Selülit...

Selülite veda etmek sizin elinizde...

1.

GUINOT
Double Slimming Targeted Treatment: Şekerin yağa dönüşümünü yavaşlatan ve varolan yağın atılımını aktive eden içeriklerle formüle edilen özel ürün, inatçı selülitlerle savaşarak, bir kür sonunda cilt dokusunda görünür iyileşme sağlıyor.

Ferahlık veren limon ve mentol kokusuyla, kolay emilen jel-krem yapısıyla kullanımı çok keyifli. Fiyatı: 138 TL. 2. L'OccITANE
Refining and Contouring Delightful Shape: Aktif maddelerin bir kombinasyonu olan jel-krem, hücrelerde yeni yağ depolanmasına engel oluyor. Formülündeki badem proteinler, silisyum ve doğal bitkisel esansiyel yağ karışımı, hücrelerdeki fazla yağın azalmasına yardımcı oluyor. Hoş kokusuyla cildi sıkılaştırırken zevk veriyor.  Fiyatı: 59 TL.
3. LA PRAIRIE
Cellular Body Contouring Complex Anti-Cellulite: Masaj uygulamasıyla etkisi artan kremin içeriği yağ tutumunun azalmasına, mikro dolaşımı geliştirmeye ve kolajen sentezini artırarak cildin yüzeyini düzgünleştirmeye yardımcı oluyor. Vücuttaki yağ depolanması işlemi yavaşlatılırken böylece ilerde oluşabilecek portakal kabuğu görüntüsü de önleniyor. Ürün aynı zamanda cildin nem tutma yeteneğini arttırmaya da yardımcı oluyor. Fiyatı: 295 TL.
4. ORLANE
Lipo-Reducing Slimming Gel: Yağ hücrelerinde depolanmış yağın elimine edilmesi ve selülite karşı koymak için yeni bir sisteme sahip ürün, yaşam proteini olan ve yağ hücrelerinde depolanan yağ rezervlerini mobilize etme kapasitesine sahip. Yağın yayılımını yavaşlattığı gibi; lipidlerin kırılımını tetikleyen sirtuin'i de harekete geçiriyor.
5. SHISEIDO
Body Creator Aromatic Firming Cream:  Vücut hatları ile ilgili problemleri olanlar, sıkılık ve elastikiyet kaybından şikayet edenler, tatile hazırlık yapanlar, diyet ve spor planı içinde olanlar... Hepinize harika bir haberimiz var: Bu harika kokulu vücut kremi yağları kırmaya ve yakmaya yardımcı oluyor, aynı zamanda cildi nemlendirip sıkılaştırıyor. Selülitli veya sorunlu bölgelere sabah ve akşam yukarı doğru, dairesel hareketlerle uygulayın. Fiyatı: 118 TL.
6. BIOTHERM
Celluli Laser High Precision Slimming Treatment: Yaz mevsimi kısalan etek boyları, tatilde bikini keyfi de demek. Siz de her ikisini doya doya, vücudunuzu gizlemeden yaşamak istiyorsanız acilen bakım kürüne girmenizi öneriyoruz. Nasıl mı? Bu yaz için hedefiniz portakal kabuğu görünümünde %74 azalma, cildinizin %75 daha sıkı, ve %90 kadar daha pürüzsüz olması ise, lazer hassaslığındaki bu inceltici krem imdadınıza koşuyor. Düzenli olarak uygulandığında vücut hatlarınızın yeniden şekillenmesini destekliyor.  Fiyatı: 159 TL.
7. CHANEL
Body Excellence Slim: Belirgin, santimetrelik bir incelme sağlayan bu ürün sıkılık problemi olan bölgeleri toparlayıp diri bir görünüm sağlıyor. 8. günde olumlu etkiler gözükmeye başlarken, özellikle kaba etler, bacak ve dizlerde belirgin bir incelme olur. Günde iki kez 4 hafta süreyle uygulanan kürün etkileri bittikten sonra dahi sürmekte.  Fiyatı: 297 TL..