ALMAN GÜZELLİK RUTİNLERİ: G-BEAUTY

Tüm kültürleri denedik şimdi de Almanya’nın güzellik trendlerinden ilham alıyoruz!

Kore’den K-Beauty; Japonya’dan J-Beauty; Avustralya’dan A-Beauty… Tüm kültürleri denedik bitti sanmayın! Yeni bir bölgeden yeni güzellik ritüelleri ile tanışıyoruz; Almanya’dan G-Beauty! En yeni cilt bakım çılgınlığı olan Alman güzellik trendleri banyo dolaplarınıza girmeyi bekliyor…Verilere göre €17 milyarı aşan Alman güzellik sektörünün daha da büyümesi bekleniyor.

Peki Alman cilt bakım rutini ne içeriyor? Bilim, kesinlik ve sonuçlar… Cilt bakımına oldukça bilimsel bir açıdan yaklaşan Alman markalar, içerik ve formüllerin gücüne odaklanıyor.

Genelde doktorlar ve profesörler tarafından kurulan güzellik markaları kesin sonuçları ile güven veriyor. Alman marka QMS’ten Rowan Hall-Farisse, “Alman cilt bakım ürünleri, trendler ve modanın yanı sıra bilimsel verilere dayanıyor. Teknolojiden yararlanan ürünler protokollere uygun bir şekilde test ediliyor,” diyerek Alman güzellik ürünlerinin farkını açıklıyor. Almanların katı, net ve disiplinli stereotipik algısını düşünürsek, cilt bakım ürünleri de bu genel anlayışa uygun! Size zaman kaybettirmek istemeyen Alman markalar, kesin ve bilimsel sonuçlar ile karşınızda. Kesin sonuç diyerek ilginizi çektiğimizi düşünüyoruz! O zaman fotogaleride en etkileyici G-Beauty ürünlerini inceleyebilirsiniz….