AMWAY ARTISTRY™’DEN VEGAN CİLT BAKIM SERİSİ

Yeni Artistry Skin Nutrition™ serisi, cildin 5 temel beslenme ihtiyacını karşılamak ve cildin sağlıklı görünümünü önemli ölçüde iyileştirmek için cilde besin ögeleri gibi destek veriyor.

Yeni, temiz, izlenebilir ve vegancilt bakım serisi Artistry Skin Nutrition™, ileri teknoloji cilt biliminin yanı sıra, sağlıklı bir güzellik için bitkisel bileşenler tarafından destekleniyor. Her bir ürünün temiz, güvenli ve etkili olmasını sağlamak üzere, tohumdan cilde izlenebilen, alanında dünya lideri olan Nutriway™ ürünlerinin bileşenlerini içeriyor. 

Bu cilt bakımı çözümleri, kişinin bireysel ihtiyaçlarını ve cildin yoksun olduğu besinleri hedef alıyor, böylece her seferinde doğru olan kişiselleştirilmiş bir güzellik rutini oluşturuyor.

Tüm Artistry Skin Nutrition™ürünleri, Vegan formülleri, temiz bileşenler, izlenebilir üretim süreçleri ile “Tohumdan cilde” yolculuğunda şeffaflık prensibini destekleyen Nutriway™ çiftliklerinde yetiştirilmiş olan en az bir besin ögesini içeriyor.

Artistry Skin Nutrition™cilt bakımı; temizleme, tonikleme, bakım ve nemlendirmeden  oluşan eksiksiz rutinlerle, cildinize ileri seviyede etki sağIıyor. Her adımında, gerçek, gözle görünür sonuçlar elde etmek üzere cilt için bir besin desteği görevi gören koleksiyon, farklı cilt sorunlarına yönelik etkili cilt bakım çözümleri sunmak üzere tasarlanmış. Koleksiyonda nemlendirici, Canlandırıcı, Sıkılaştırıcı olmak üzere 3 farklı soruna yönelik ürünler ve 2 adet makyaj temizleyici yer alıyor.

Artistry Skin Nutrition ürünlerinin, hayvanlardan elde edilen bileşenler, sabun, parabenler, ftalatlar, mineral yağlar, SLS/SLES (Sodyum Laureth Sülfat) içermediği Türkiye’de test edilmiştir.