ARIANA GRANDE, VÜCUT BAKIM SERİSİ ÇIKARIYOR

Grande, "God is a Woman" parfüm serisini vücut bakım koleksiyonuyla genişletiyor.

Demet Yavuzyiğit DEMET YAVUZYİĞİT 25 Ağustos 2022
ARIANA GRANDE, VÜCUT BAKIM SERİSİ ÇIKARIYOR

Ariana Grande, çok sevilen parfüm serisi 'God is a Woman'ı vücut bakım koleksiyonuyla genişletiyor. Yakında çıkacak God is a Woman Body serisinde scrub, vücut yağı, el ve vücut kremi ve seyahat spreyi gibi ürünleri yer alıyor.Grande, yeni seri için "Sevdiğim ve hayranlarımla paylaşabileceğim kokular yaratmak ve ürünler geliştirmek çok tatmin edici ve yaratıcı süreç" diyor.

"Kişisel rutinimin en sevdiğim kısmı, vücut peelingi ile peeling yapmak ve nemlendirici losyon veya vücut yağı ile bitirmek. Bu çizgiye ve özellikle de peelinge takıntılıyım çünkü her şey cildinizi beslemek ve bakım yapmakla ilgili. Herkesin bu koleksiyonu denemesi için çok heyecanlıyım."


Ürünler, Ulta Beauty'nin Bilinçli Güzellik Programı'nda oluşturulmuş, yani temiz malzemeler kullanılıyor, zulüm içermiyor ve vegan...

Yeni God is a Woman Body serisi şunları içeriyor...

 Body Scrub Sufle: Hindistan cevizi yağı ve shea yağı gibi organik bileşenlerle formüle edilmiş bu tuz bazlı peeling, cildi nazikçe pul pul dökerek ipeksi pürüzsüzlükte bırakıyor ve yağa hazır hale getiriyor.

Lüks Vücut Yağı: God Is a Woman kokusuyla, cildi beslemeye ve nemi hapsetmeye yardımcı olmak için esansiyel asitlerle formüle edilmiş. Bu cilt yumuşatıcı yağ, cilde çekici ve sağlıklı bir ışıltı bırakıyor.

El ve Vücut Kremi: Nemlendirici ve yatıştırıcı argan yağı içeren bu hızlı emilen, hafif, besleyici çok amaçlı krem, eller ve vücut için uygun...

Deluxe Seyahat Spreyi: God is a Woman'ın bağımlılık yaratan kokusunu gittiğiniz her yere yanınızda götürün! Seyahat çantası için mükemmel bir seçenek...Ulta Beauty Mağazacılık Başkan Yardımcısı Penny Coy, yeni koleksiyon için "Ulta Beauty misafirleri, yıllardır Ariana Grande kokularını sevdiler ve God Is A Woman vücut koleksiyonunu aynı tutku ve coşkuyla kucaklayacaklarını biliyoruz" diyor. "Gururlu perakende ortağı olarak, konuklara harika kokan ve daha da iyi hissettiren öz bakım ürünlerini keşfetmeleri için; daha fazla olanak sağlayacak olan ve zaten sevilen bir markaya bu uzantıyı özel olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz."


Koleksiyon, yalnızca Ulta Beauty mağazalarında ve web sitesinde, 12 $'dan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.