ARIANA GRANDE’NİN MAKYAJ MARKASI "R.E.M BEAUTY" ARTIK TÜRKİYE’DE!

Grammy ödüllü şarkıcının yüksek performanslı r.e.m. beauty markası, Türkiye’de yalnızca sephora.com.tr’de satışa sunulacak

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 06 Şubat 2023
ARIANA GRANDE’NİN MAKYAJ MARKASI "R.E.M BEAUTY" ARTIK TÜRKİYE’DE!

Ariana Grande'nin yaratıcısı ve kurucusu olduğu, yüksek performanslı ve cilt bakımına duyarlı içerikleriyle zenginleştirilmiş makyaj markası r.e.m. beauty, Türkiye’de sephora.com.tr’de yerini alıyor.Grande’nin makyaj markası r.e.m. beauty, kirpikleri uzatan ödüllü maskara, ten makyajına heyecan katan allıklar ve çarpıcı rujlardan oluşan muhteşem bir ürün yelpazesi sunuyor. Zengin formüllerin eşsiz dokularla buluştuğu makyaj markasında; kirpiklere uzun görünüm etkisi veren ödüllü flourishing lengthening mascara, hem yanaklar hem de dudakta kullanılabilen eclipse blush & lip stick’in yanı sıra lansmandan bu yana defalarca tükenen nemlendirici etkili essential drip lip oil, lustrous liquid eyeshadow ve cooling blurring undereye balm gibi TikTok’ta viral olan favori ürünler de yer alıyor.


Kendini ifade etme, 1960'lar nostaljisi ve klasik güzelliğe dayalı yaklaşımı ile r.e.m. beauty, mükemmel bir göz makyajı, ışıltılı cilt ve dudaklar ile o an nasıl hissettiğiniz ve yaratmak istediğiniz görünüme bağlı olarak sizi günlük hayattan alıp bu dünyanın dışına çıkarıyor.

r.e.m beauty’nin kurucusu ve yaratıcısı dünya starı Ariana Grande, markasının Sephora’da kozmetik tutkunlarıyla buluşmasıyla ilgili şöyle dedi: "Markayı nihayet Avrupa'da, özellikle de dünyanın en sevilen güzellik mağazası Sephora'da satışa sunuyor olmak son derece özel ve anlamlı. Çok heyecanlıyım, gurur duyuyorum!”


Sephora Avrupa ve Ortadoğu Başkanı Sylvie Moreau ise r.e.m beauty hakkında şunları paylaştı:"Sephora, dünyaca ünlü bir isim olan Ariana Grande tarafından yaratılan ilk ve tek markayı müşterilerine özel olarak sunmaktan heyecan duyuyor! Sephora olarak müşterilerimizin ilham almalarını ve yenilikçi formüllerin nostaljik ama daima güncel bir estetik anlayışıyla buluştuğu bu yeni güzellik tasavvuruyla etkileşime geçmelerini sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

 


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.