ARMANI BEAUTY’NİN İLK LOKAL MARKA ELÇİSİ: DİLAN ÇİÇEK DENİZ

İtalyan güzellik markası Armani Beauty, başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz’i ilk Türkiye marka elçisi olarak duyurdu.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Mayıs 2023
ARMANI BEAUTY’NİN İLK LOKAL MARKA ELÇİSİ: DİLAN ÇİÇEK DENİZ

Kurulduğu 2000 yılından itibaren insanların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda güvenle kendileri olmalarına yardım ederek kozmetik ve makyaj dünyasında yüksek standartlar belirleyen Armani Beauty, markanın duruşu ile mükemmel bir uyum sağlayan oyuncu Dilan Çiçek Deniz’in ilk lokal marka elçisi olduğunu bildirdi. Dilan Çiçek Deniz’in markanın makyaj ve parfümlerini sene boyunca tanıtacağı, makyaj koleksiyonu ile ikonik parfümü Si’nin marka yüzü olacağı açıklandı.  Geçtiğimiz sene Armani’nin ilk Türk davetlisi olarak Venedik Film Festivali’ne katılarak göz kamaştıran Dilan Çiçek Deniz, bu sene de markanın uluslararası etkinliklerine katılım gösterip, markanın dijital iletişimini sağlayacak.


Dilan Çiçek Deniz: “Armani Beauty’nin ilk lokal marka elçisi olmaktan mutluluk duyuyorum. Geçtiğimiz sene Armani’nin özel davetlisi olarak Venedik Film Festivali’ne katılmıştım. Bu sene birlikteliğimizi bir üst boyuta taşıyarak markanın makyaj ve parfümlerinin elçisi olduğum için çok gururlu ve heyecanlıyım.” sözleri ile Armani Beauty ailesinin bir parçası olmaktan mutluluğunu dile getirdi. “Armani Beauty favori ürünlerimde tartışmasız markanın ikonik parfümü Si, ipeksi bir yapıya sahip Luminous Silk fondöten, likit göz farı Eye Tint ile Lip Power ruj yer alıyor.” sözleri ile Dilan marka favorilerini açıkladı.


Armani Beauty ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı bu heyecan verici yolculuğun ilk çıktıları 4 Mayıs tarihinde dijital platformlarda yayınlandı. Armani Beauty ve Dilan Çiçek Deniz partnerliği kapsamında farklı dönemlerde markanın makyaj ve parfüm ürünleri için çeşitli projeler de hayata geçirilecek.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.