ARTISTRY STUDIO YENİ KOLEKSİYONUNDA HAYALLER ŞEHRİNDEN İLHAM ALIYOR

Amway'in güzellik ürünleri markası Artistry Studio Los Angeles koleksiyonunun hem kumsalda, hem şehirde kullanabileceğiniz yıldız tozu değmiş olmazsa olmaz ürünleriyle keşfedilmeye hazır olun!

Artistry Studio ile Şangay’da, Paris ve New York koleksiyonlarından sonra şimdi de en yeni koleksiyonuyla Pasifik’i aşarak mucizeler diyarı Los Angeles'a varıyor. 

Kaliforniya, plaj giysilerinin göz alıcı gece kıyafetleriyle, çabasız şıklığın sanattan, yaratıcılıktan ve tutkulardan sınırsız ilham alan bir stille buluştuğu bir şehir. Artistry Studio serisinin en yeni koleksiyonunda yer alan suya dayanıklı göz makyajı ürünleri, romantik kokular, dudaklar ve yüz için buğulu aydınlatıcılarla plajda ya da eğlenceli aktivitelerde, olmak istediğiniz kişi olacaksınız. Çabasız çekiciliği temsil eden bu koleksiyonla spotlar üzerinizde!

Artistry Studio güzellik ürünlerinin bu altıncı koleksiyonuyla Los Angeles, Kaliforniya yani hayaller şehrinin enerjisine bürünün. Kumsalın sakin stilinden ya da kırmızı halının görkeminden ilham almak serbest. Romantik kokulu kalem parfümler ve vücut sabunları, suya dayanıklı gözler ve kaşlar, kamera için hazır dudaklar ve yanaklar ile tepeden tırnağa çabasız bir ışıltı sizi bekliyor. Keşfedilmeye hazır olun!

Sınırlı süreli Artistry Studio Los Angeles Edition, 2021 İlkbaharı itibarıyla satışa sunulacak ve stoklar tükeninceye kadar satışta olacaktır.