AVON’UN HYALÜRONİK ASİT DOLGULU İLK MAT RUJU İLE TANIŞIN

Avon’dan uygulama sonrası bile devam eden nemlendirme özelliğine sahip dünyanın ortası hyalüronik asitdolgulu ilk mat ruj “Hydramatic Mat”…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 05 Haziran 2023
AVON’UN HYALÜRONİK ASİT DOLGULU İLK MAT RUJU İLE TANIŞIN

Avon’un en yeni ruju Avon Hydramatic Mat Ruj ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar dolgun ve pürüzsüz görünüyor. Yüksek su tutma özelliğiyle Hyalüronik Asit, dudaklardaki nem bariyerini güçlendirirken, dudakların gün boyunca daha pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Yüzde 50’den fazla nemlendirici ve cilt koruyucu bileşen içeren formülü ile Avon’un en yeni mat rujuyla anında nemlenmiş dudaklarınızla gözle görülür bir fark yaratıyor.Yenilikçi hyalüronik asit teknolojisi kullanılarak geliştirilen Avon’un en yeni ruju, 12 farklı renk seçeneğiyle makyaj çantalarında yerini almaya hazır.

Dudakları nemlendiren bir mat ruj arayanların favori ruju olmaya aday, güneş koruma faktörü içeren Avon Hydramatic Mat Ruj ile istediğiniz kusursuz mat dudak görünümüne nemli, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kavuşabilirsiniz.

Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon ürünlerine Avon satış temsilcilerinden, avon.com.tr’den veya internet üzerindeki online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Avon Hydramatic Mat Ruj: 99,99 TL


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos Sayısı

ELLE Temmuz-Ağustos sayısı 80 sayfalık ELLE Style Awards 2024 eki ile birlikte çıktı!

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.