AYNA PARLAKLIĞINDA IŞILDAYAN CİLTLER

“Mirror Glaze” akımı ile ciltler ayna gibi parlak!

Tam da cildinizin ihtiyacı olan şey! Yaz aylarının ışıltılı bronzları bu sezona taşındı! Kış aylarında kuruyan ve çatlayan cildinizi olabildiğince nemlendirmeye çalışırken makyajınızda da bu alışkanlığı edinin.

Ayna parlaklığında ışıldayan ciltler makyajın yeni tutkusu.

Pastaların ve donutların üzerindeki parlak şeker dokunuşu, makyaj trendlerine taşınarak ‘mirror glaze’ ismini aldı. 
Elinizi matlaştırıcı pudralardan çekin! Cildim çok yağlı, çok parlıyor deyip doğal parlaklığınızı yok etmeye çalışmayın. İnanın, bu sene yağlı ciltlere sahip olanlar makyaj sanatçılarının en çok kıskandıkları olacak. Geçtiğimiz sezonun ‘glow’ trendinin çok daha üstünde olan ‘mirror glaze’ parlaklığı, sizi görenlerin gözlerini kamaştıracak. Özellikle makyaj markalarının aydınlatıcı serumlarını veya likit ‘drop’ aydınlatıcılarını deneyebilirsiniz. 

Filmlerde kullanılan efektler ile öne çıkartılan karakterler olmayı kim istemez ki? Makyaj trendleri, bize gittiğimiz her yerde başrol oynama fırsatı veriyor. Işıl ışıl makyajızınızı ıslak saçlar ile birleştirip baştan aşağı parlamaya ne dersiniz? İster  sadece elmacık kemiklerinize ister baştan aşağı tüm vücudunuza! Bu sezon ışıldama zamanı… 

Fotogaleride sizin için seçtiğimiz aydınlatıcıları inceleyebilirsiniz….