BAKIMLI ERKEKLERE

Molton Brown, erkeklere özel, yeni bakım serisiyle kadınları kıskandıracak!

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Haziran 2014
BAKIMLI ERKEKLERE
Molton Brown, erkeklere özel, yeni bakım serisiyle kadınları kıskandıracak! Markanın erkeklere özel hazırladığı seri, erkeklere ihtiyacı olandan çok daha fazlasını veriyor. Cildi tıraşa hazırlamak, tıraş sonrası tahriş olmasını önlemek ve bakımlı görünmesini sağlamak için hazırlanan koleksiyon cilt temizliği için Deep Clean Face Scrub, Balancing Face Wash; tıraş ve tıraş sonrası bakımı için ise Skin Calm Shaving Cream, Razor Glide Shaving Gel, Moisture Rich Shaving Soup ve Post Recovery Balm'dan oluşuyor.

‘'Balancing Face Wash'' cildi doğal PH dengesini koruyor, ''Deep Clean Face Scrup'' cildi ölü derilerden ve tıraş sonrası oluşan batık sakallardan arındırıp nazikçe temizliyor, ‘'Skin Calm Shaving Cream'' hassas ve kuru ciltlere rahatlatıcı ve keyifli bir tıraş deneyimi sunuyor. İçerdiği arpa özü ile cildi yatıştırıyor ve nemini korumasına yardımcı oluyor.

'Benim babam kullanmaz' diyorsanız yanılıyorsunuz. Artık erkekler bakımda hepimize fark atar hale geldiler. Siz de onları sevindirmek istiyor ve ürünlerin fiyatlarını merak ediyorsanız aşağıda bulabilirsiniz. 

Deep Clean Face Scrub: 90 TL


Balancing Face Wash: 85 TL


Razor Glide Shaving Gel: 100 TL


Skin Calming Shaving Cream: 100 TL


Moisture-Rich Shaving Soap Refill: 55 TL


Moisture-Rich Shaving Soap with Bowl: 270 TL


Post Shave Recovery Balm: 100 TLSON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.