BIOLOGIQUE RECHERCHE'İN MUCİZE KREMİ İLE SPA DENEYİMİ

Biologique Recherche’ın devrim niteliğindeki buluşu La Grande Crème Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’da.

Cilt bakımının önde gelen lüks markalarından Biologique Recherche, cildin yeniden yapılanması için gerekli onarımı sağlayarak, gücün geri kazanılmasını destekleyen ve cilt bariyerini iyileştiren devrim niteliğinde bir buluşa imza attı.

Kış ayları boyunca Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’da sunulacak olan “La Grande Crème” yaş ile bağlantılı tüm unsurlarla mücadele ederek, etkin bir yüz bakımı sağlıyor.

 Misafirlerini şehrin merkezinde rahat bir nefes almaya davet eden The Spa, Biologique Recherche’in devrim niteliğindeki ürünü La Grande Crème’e ev sahipliği yapıyor. Hücresel canlanmayı sağlayarak cilt yaşlanmasına müdahale eden EpigenActiv formülüyle geliştirilen bu mucizevî krem; boğadikeni ve mimoza özüyle yenileyici; şakayık özüyle yapılandırıcı; matrikinlerle kırışık önleyici, mürver çiçeği ve mirobalan yaprağı özlerinin karışımıyla sıkılaştırıcı; beyaz çay özü ile leke önleyici ve wasabi özüyle koruyucu nitelikleriyle ön plana çıkıyor.Yüz derisindeki sarkmayı önleyerek germe etkisi yapan, kırışıklıkların boyut ve derinliklerini azaltan, pigmentasyon düzensizliklerini azaltarak cilt bariyerinin kalitesini arttıran La Grande Crème, Ocak ayı itibari ile Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa’nın hizmetiyle buluşuyor.Ciltteki mükemmel etkisinin yanı sıra fütüristik tasarımıyla da göz dolduran La Grande Crème’in benzersiz metal spatulası, ürünün ciltte kolayca dağılmasını sağlıyor. Sabah veya akşam, önceden temizlenmiş yüz, boyun ve dekolte bölgesine masaj yaparak uygulanan ürün, Four Seasons Hotel Bosphorus The Spa ile lüks bir deneyim vaat ediyor.
.