BU SEZON DENEMENİZ GEREKEN 10 NAIL ART TRENDİ

Çağdaş sanat tırnaklarda!

Tek renk ojelerden sıkıldıysanız ve uğraşacak yeni bir hobi arayışındaysanız, nail art ile tanışın! Evet… Nail Art yeni bir konsept değil ancak bunu evde denemek birçoğumuz için yeni bir şey olabilir. Evde denediğimiz tek ( ve çoğu zaman başarısız olduğumuz) nail art denemesi French manikürü olabilir! Ancak bu sezon evde denemelerinizi kolaylaştıracak soyut sanat çalışmaları ile karşınızdayız. Dalgalı çizgiler, boşluklardan faydalanan geometrik şekiller veya kalın French manikürleri… Hepsini evde deneyebilirsiniz!

Özellikle tırnak yapıştırmaları ile çok daha zahmetsiz hale gelen nail art stilleri, ilkbahar ve yaz sezonlarında çok daha fresh bir stil yaratıyor. Bu sezon neon ojelerin yanı sıra podyumlarda gördüğümüz eğlenceli desenleri ve tasarımları tırnaklara taşıyoruz. Geçmiş stilleri çağdaş formlarda buluşturan yeni sezon tırnak tasarımları, sıcak günleri heyecanla karşılamamızı sağlıyor. 

‘The Queen’s Gambit’ serisinden 60’ların ‘psychedelic’ sanat çalışmalarına kadar İlkbahar-Yaz 2021’in 10 nail art trendini fotogaleride görebilirsiniz…