BÜYÜLEYİCİ AKSESUVAR: RUJ

Dior Addict ile makyajda gerçek bir devrim başlıyor…

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 24 Haziran 2014
BÜYÜLEYİCİ AKSESUVAR: RUJ


Bugün Dior, Dior Addict efsanesiyle daha önce eşi benzeri olmayan yeni bir sayfa açıyor. Daha da harika, daha da muhteşem, daha da düşlerdeki gibi bir evrene kapı açıyor.


Dior, Dior Addict Fluid Stick'i, her şeyi tek uygulamayla yapabilen ilk dudak karışımını yarattı. Gloss değil, cila değil, ruj değil... Dior Addict Fluid Stick tamamen yeni bir dudak ürünü. Varla yok arası, muhteşem bir sıvı... Maksimum renk etkisiyle parlaklığı ve “makyajsız” hissini, dudak rengini artıran muazzam bir tutuş ve rahatlıkla birleştiriyor. Dior Addict Fluid Stick adeta yepyeni bir bomba. Benzersiz bir teknoloji birliği.~

ÇOK ÖZEL BİR FORMÜLParlak boncuklar içine “renkli kalem gibi” yoğun ve uzun süre tutuculuğu olan boya maddeleri yerleştirilmiş. Uygulama sırasında anında etki için renk ve parlaklık birbirlerinin içine karışıyor. Parlaklığın tersine Dior Addict Fluid, dokusunu ağırlaştıracak balmumu içermiyor. Formülünde sadece su bulunuyor. Yine çok cesur. Doku uygulanır uygulanmaz su buharlaşıyor, geriye parlak renk zerrecikleri gibi patlayan bir renk, nemli dudaklar, çıplak bir ten duygusu ve hafif bir tazelik hissi kalıyor. Bize de yüksek netlikte bir renk ve ideal tutuşun zevkini çıkarmak düşüyor. Doku, mükemmel bir hassasiyet ve şaşırtıcı kolaylıkla tam dudakların üzerine uygulanıyor. Katıksız bir zevk duygusundan söz etmeye herhalde gerek yok. Bu akıllı makyaj aracıyla uygulama, bundan daha kolay olamazdı. Ve görüntüde anında değişiklik! Bu özel ürünün Steven Meisel'in objektifinden ortaya çıkan reklam çekimi de, bir o kadar güzel ve etkileyici.

ESRA ÖZÜBEK

SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.