CAUDALIE VINOPERFECT SERUM YENİLENDİ!

Caudalie Vinoperfect Leke karşıtı serum artık daha doğal, daha etkili ve daha temiz...

Vinoperfect Leke Karşıtı Serum yenilendi! Eski formülüne göre 3.9 kat daha etkili, artık %98 doğal türevli içeriğe sahip ve geri dönüştürülmüş/dönüştürülebilir şişelerdeki Vinoperfect Leke karşıtı serum artık daha doğal, daha etkili ve daha temiz. C ya da A vitamini içermeyen serumun ana kahramanı olan Viniferine ise asma öz suyundan elde edilen aktif bir içerik.

Mathilde Thomas ve ekibi daha etkili, temiz ve doğal yeni leke karşıtı cilt bakım ürünleri geliştirmek için çalışıyor. Geçmişten gelen bir gelenekten ilham alan Mathilde Thomas, eskiden Fransa’nın üzüm bağlarında çalışan kadınlar cilt lekelerinden kurtulmak ve ışıltılı bir cilde sahip olmak için asma öz suyunu yüzlerine ve ellerine sürmelerinden yola çıkarak Viniferine içeren asma yaprağı öz suyu üzerinde çalışarak serumun temellerini atıyor. C vitamininden 62 kat daha etkili. Viniferine cildi tahriş etmiyor ve en hassas ciltler tarafından bile tolere edilebiliyor.

Yeni formülüyle 56 gün, 1 şişe kullanım sonrasında koyu leke görünümünde %63 azalma sağlayan Vinoperfect serum içerisindeki Viniferine sayesinde en hassas ciltler tarafından dahi yaz, kış kullanılabiliyor. Hamileler, emziren kadınlar, sivilceli ciltler ya da kuru ciltleri rahatsız etmeden lekelerin görünümünü azaltan serum yeni lekelerin oluşmasını da engelliyor.

2021 yılında kült Leke Karşıtı Serum, «temiz» güzellik alanında devrim yaratan yeni bir biyomimetik emülgatör sayesinde yenileniyor. Biyolojiden alınan ilhamla geliştirilen bu yeni emülgatör cilt katmanlarını taklit ederek çalışıyor. Bu taklit, Viniferine’in cilde nüfuz etmesine yardımcı oluyor. 3,9 kat daha yüksek etkinlikle aktif bileşenin lekeler üzerindeki etkisini optimum seviyeye çıkarıyor. Işığa karşı hassasiyet yaratmayan formülü en hassas ciltler de dâhil tüm cilt tipleri için uygun. Vinoperfect Serum hamile ve emziren kadınlar için de uygun.

Doğallık konusundaki çalışmalarını hızlandıran Caudalie,  yüksek performansa sahip yeni ve doğal bileşenleri kullanarak tüm formüllerinin doğallığını %95’in üzerine çıkartıyor.