CAUDALIE VINOPURE İLE AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLERE DOĞAL VE ETKİLİ ÇÖZÜM

Akneye elveda, temiz bir cilde merhaba!

Akne, son birkaç ayda en yaygın cilt endişesi haline geldi. Akne problemi ergenlik döneminde neredeyse kaçınılmaz, ancak hayat tarzımız da akne oluşumunu tetikler: Maske takmak (“maskne”), hormonal dengesizlikler, kötü beslenme… Hem erkek hem de kadınların fiziksel görünümlerine dair en büyük şikayetlerinden biri akne.

Akne endişesine karşı doğal bir çözüm geliştirmek isteyen Caudalie, şimdi daha da etkili yenilenen Vinopure serisini sunuyor. Doğal içeriklerle formüle edilen Vinopure serisi, akneye eğilimli ciltlere zarar vermeden cilt kalitesini gözle görünür oranda iyileştiriyor.

Akne Karşıtı Salisilik Serum
Akne Karşıtı Salisilik Serum genişlemiş gözeneklere ve siyah noktalara karşı etki gösterir, cildi kurutmadan dokusunu iyileştirir. Akne oluşumunu önlemek ve gidermek için ideal bir serum.

Caudalie güzellik önerisi:
Akneli bölgenin üzerine veya sırt bölgesine lokal olarak uygulanabilir.


En etkili akne karşıtı içeriklerin buluşması

DOĞAL SALİSİLİK ASİT
Peeling etkisi
Keklik üzümü bitkisinin yapraklarından elde edilen Vinopure salisilik asidi %100 doğaldır. Gözenekleri temizler ve cilt dokusunu iyileştirir.

NİYASİNAMİD
Gözenekleri sıkılaştırır
B3 vitamini olarak da bilinen niyasinamid, genişlemiş gözenek
görünümünü azaltır.

POLİFENOLLER

Antioksidan
Caudalie’nin özel içeriği olan Polifenoller, harika bir antioksidan kalkanı görevi görür. Siyah nokta oluşumundan sorumlu sebum oksidasyonunu azaltır.

6 ORGANİK ESANSİYEL YAĞ
Antibakteriyel
Lavanta, Limon otu, Tatlı nane, Biberiye, Melisa ve Itır.SAĞLIKLI VE IŞILTILI BİR CİLT İÇİN CAUDALIE BAKIM RUTİNİ
Akneli ciltler için etkili günlük bakım rutini. Sabah ve akşamları uygulandığında bu 4 ürün akneye eğilimli ciltlerin kurtarıcısı olacak.

1
Temizler

Arındırıcı Temizleme Jeli
Akne karşıtı bakımın ilk adımı olan Arındırıcı Temizleme Jeli cildi kurutmadan temizler ve arındırır. Nemli cilde, hafifçe köpürene kadar masaj yaparak uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Su ile durulayın. 150ml – 170 TL

2
Canlandırır
Akne Karşıtı Arındırıcı Tonik

Gözenekleri sıkılaştırır, cilt kusurlarını ve parlamayı azaltır. Cilt arınır, mat görünüm kazanır ve temizlenir. Sabah ve akşam temizlenmiş cilde pamuk yardımıyla veya parmak uçlarıyla uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Durulamayın. 200ml – 175 TL

3
Hedefe yönelik bakım yapar
Akne Karşıtı Salisilik Serum

Akne oluşumunu azaltır ve cilt dokusunu düzeltir. Akneye eğilimli ciltlerin kalitesini gözle görünür oranda iyileştirir.

Sabah ve akşam, kuru ve temiz cilde uygulanır. Göz çevresine uygulamaktan kaçının. Bakım kreminizi uygulamadan önce cilt tarafından emilmesi için biraz bekleyin. 30ml – 320 TL

4
Matlaştırır
Matlaştırıcı Fluid Krem

Bu ferahlatıcı fluid krem sebum fazlasını kontrol altına alarak cilde anında ve uzun süreli nem sağlar. Cilde mat bir görünüm kazandırır ve cilt kusurlarının görünümünü azaltır. Sabah ve akşam, kuru ve temiz cilde tek başına veya serumdan sonra uygulanır. 40ml – 260 TL

Gözenekleri 5 dakikada temizle!
Bu maske doğal yeşil kil ve çinko bakımından zengin bir formüle sahip. Bu iki içerik cildi arındırır ve dengeler. Sonuç: Mat bir görünüme kavuşmuş ve kusurlarından arınmış bir cilt.

Haftada bir kez tüm yüzünüze, özellikle de T bölgesine uygulayın. 5-10 dakika bekletin ve su ile durulayın. 75ml – 235 TL