CHANEL'İN YENİ RUJ KOLEKSİYONU: ROUGE ALLURE INK FUSHION

2016'da Rouge Allure Ink ile matı baştan yaratan Chanel, şimdi de yeni benzersiz koleksiyonu ile inanılmaz rahat ve kadifemsi yapıya sahip likit rujları ile karşımızda..

Chanel, Rouge Allure Ink Fushion ile anında hafızalarda iz bırakacak kadar çekici, ilk uzun ömürlü ultra mat likit ruju ile ruj dünyasında çıtayı çok yükseltti.Dudaktaki rahat hissi, renklerin zenginliği ve bozulmaz dayanıklılığıyla Rouge Allure Ink Fushion, cesur bir izlenim yaratmak için dudaklarınızla anında bütünleşen yeni nesil bir likit dudak ürünü.

Dudaklarınızda hissedemeyeceğiniz kadar hafif, ultra mat renkleri gün boyu kalıcı olan bu ürün adeta ikinci bir deri gibi. Chanel, bu yeni koleksiyonda kullandıkları formül ile yumuşaklık ve rahatlıktan ödün vermeden ultra mat bir makyaj deneyimi sunuyor.


Farklı renklere sahip bu koleksiyonda, parlaklığı korumak için formül, Sappan ağacının ve E vitamininin antioksidan bir kombinasyonunu içeriyor. Bu formül dudaklarınıza ipeksi bir his verirken aynı zamanda onları korur. Aynı zamanda su geçirmez yapıya sahip rujlar, dudağınızın doğal hareketine mükemmel bir uyum sağlayarak eşit bir bitiş, inanılmaz rahatlık ve 8 saat dayanıklı kusursuz bir görünüm sunuyor.

Rouge Allure Ink Fushion'a bir gönderme olarak yenilenen Rouge Allure Ink'in buzlu cam tüp paketi şimdi siyah bir kapak ile yenilendi. Chanel'in tasarladığı apikatör yeni bir şekle ve malzemeye sahip. Kavisli, aerodinamik ve keskin aplikatör, yumuşak ve rahat bir uygulama için dudaklara ağırlık yapmadan onları adeta kucaklıyor.

En doğalından en cüretkarına kadar her rengi keşfedebileceğiniz bu koleksiyonun oldukça sofistike bir renk skalası var.