CHRISSY TEIGEN ‘BÜYÜLÜ’ YÜZ YAĞINI PAYLAŞTI

Teigen, güzellik sırrını anlattı…

Son yıllarda birçok güzellik yağı denedik. Bazıları mucizeler yaratırken bazıları ise beklediğimiz gibi olmadı. Özellikle cildimizin kuruduğu kış aylarında her zaman gözeneklerimizi nemlendiren ürünlere yönelmek istiyoruz. Bakım koleksiyonunuzda birçok nemlendirici ürününüz olabilir ancak bir de Chrissy Teigen’ın favorisini denemeye ne dersiniz?

Chrissy Teigen Instagram Hikayesi

Bakım rutininde birçok yağ kullandığını söyleyen Teigen, favori ürününü Instagram takipçileri ile paylaştı. Teigen’ı takip etmiyorsanız, geri kalmayın diye biz bu sırrı sizlerle paylaşıyoruz! “Bir sonraki adım çok önemli. Bu bir sır ama yinede paylaşacağım,” diyen Teigen, “Bir gün Nova adında bir kuş bana bu minik yap şişesini verdi ve buna inanamadım. Bu ürünün muhteşem olduğunu söyledi ve tek bir içeriği olduğunu anlattı. Bana bu yağı verdikten sonra kullandım ve şimdi de size hayatımın değiştiğini söyleyeceğim,” diye ekledi. 

Plum Beauty Oil 30ml, $72 LE PRUNIER leprunier.com

Le Prunier’in ‘Plum Beauty Oil’ adlı ürününü çok seven Teigen, bu yağı öve öve bitiremedi. “Uyandım ve cildim diri ve gençti, adeta bir büyü gibiydi,” diye devam eden Teigen, 33 milyon takipçisine bunun bir reklam olmadığını vurguladı. 

Teigen bu ürünün tek hayranı değil! Argan yağından daha çok antioksidan etkisine sahip olan bu güzellik yağı, omega 6 ve 9 yağ asitlerinin yanı sıra cildinizi çevresel etkilere karşı koruyan polifenoller de içeriyor. Aynı zamanda A ve E-Vitaminleri ile cildinizi nemlendiren bu yağ, komedojenik olmayan özelliği ile gözenekleri tıkamıyor ve her cilt tipine uyum sağlayabiliyor.