CHRISSY TEIGEN CİLT BAKIM RUTİNİNİ PAYLAŞTI

Teigen tüm güzellik sırlarını takipçileri ile paylaştı!

Chrissy Teigen, Instagram üzerinden tüm cilt bakım rutinini paylaştı! Neredeyse imkansız gibi görünen parlak bir cilde sahip olan Teigen, sırlarını ve güzellik ritüellerini hayranları ile paylaştı. Takipçilerinin uzun bir süredir detayları paylaşmasını istediğini söyleyen Chrissy Teigen, kullandığı tüm ürünleri ve bakım sürecini detaylı bir şekilde anlattı. 

“Son zamanlarda cildimle gurur duyduğumu itiraf etmeliyim. Aslında bana en yakın olan ürünleri kullanıyorum,” diyen Chrissy Teigen, bakım uzmanının Shani Darden olduğunu söyledi. Darden’in tavsiye ettiği ürünleri kullanan Teigen, “Bu iS klinik temizleyici ve losyonu sürekli kullandığım tek ürünler olabilir ve her zaman cildime iyi geldiler,” dedi. Aynı zamanda Darden’in tavsiyeleri üzerine Control Collective’den SPF 30 güneş kremi ve La Mer’den nemlendirici krem ve konsantre kullanan Teigen, “Bunlar biraz pahalı biliyorum ama dürüst olmalıyım çok işe yarıyorlar,” dedi. 


Cilt bakım rutinini anlatmaya devam eden Teigen, Biore’un çene ve burun bantlarını kullanarak gözeneklerini temizlediğini söyledi. “Dr. Jason Diamond’un ofisindeki herkes bana bu bakımları düzgün yapmamı söylüyorlar ve Dr. Simon Ourian’ın kremini cildimde iltihap ve sorun olduğu zaman kullanıyorum. Oldukça sade bir rutin,” diyen Teigen, güzellik ritüelinde birçok uzmana danıştığını belirtti. 

Paylaştığı ürünlere daha sonradan ek yapan Teigen, en çok kullandığı birkaç ürünü daha sıraladı. “En önemli ürünlerden birini unuttum, Dr. Dennis Gross’un Alfa Beta Peel pedleri. Bu ürünü burnumun ve çenemin etrafına uyguluyorum. İnanılmaz değişimi fark edeceksiniz,” diyen Teigen, inatçı gözenekler için bu yöntemi kullandığını söyledi. Fotogaleride Teigen’ın cilt bakım rutinindeki ürünleri inceleyebilirsiniz…