CİLDE METEOR YAĞMURU

CİLDE METEOR YAĞMURU

Guerlain'in “Star Dust” teknolojisiyle ciltte gökkuşağı ışıltısı yaratan efsanevi Meteorites incileri şimdi press'lendi ve rengarenk bir pudraya dönüştü.
Ten renginiz ne olursa olsun kullanabileceğiniz Meteorites Compact'ı sürdüğünüzde cilt renk tonunu kendi buluyor. En sevdiğiniz fondöteninizden ince bir kat sürmeniz yeterli. Sonra geriye kalan herşeyi bu pudraya bırakabilirsiniz. Meteorites Compact, cilde sağlıklı ve özenli bir görünüm veriyor. Klasik menekşe kokusuyla da burunda yumuşak ve hoş bir koku bırakmayı başarıyor.
Hafif dokusuyla sürüldüğü anda varlığını unutturan pudranın yeşil noktaları, ciltteki kızarıklıkları gizliyor (özellikle burun kenarları kırmızılıkların en çok olduğu bölümler), beyaz noktaları teni aydınlatıyor, şampanya renkli kısmı cilt tonunu eşitliyor, pembe renk ise yorgun görünümü tazeliyor. Özetle her renk ayrı bir işe yarıyor. Fırçayla tüm yüze uygulandığında da yüzde sofistike bir görünüm oluşturuyor. Ürünün diğer detayları da çarpıcı. Aynası, tekrar doldurulabilir özel tasarım kutusu ve fırçasıyla da çantanızda taşımaktan keyif alacağınız bir ürün.