CİLDİNİZİ DOĞAL DENGESİNE KAVUŞTURACAK JOWAE TÜRKİYE’DE!

Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ve Fransa’nın üstün dermokozmetik deneyimini eşsiz bir uyum ile bir araya getiren Jowaé, Türkiye’de!

Cildimiz her gün kirlilik, stres, yorgunluk gibi cilt dengesini bozan faktörlere maruz kalan cildimizin dokusu mat ve donuk bir hal alırken ciltte yaşlanmanın ilk belirtileri ortaya çıkar. Cildin doğal dengesine kavuşturmak için geliştirilen %93 doğal kaynaklı içeriklerden oluşan Jowaé ile tanışın.

Kore dilinde ‘harmoni’ kelimesinden ilham alan Jowaé, Güney Kore ve Fransa’nın eşsiz bitkisel kozmetiğinin uyumunu tüm ürünlerinde sunuyor. Ales Groupe bünyesindeki 3. dermokozmetik markası Jowaé, dengeli, doğal ve mükemmel bir cilt hayalini gerçeğe dönüştürüyor!

Tüm cilt tiplerine ve hassas ciltlerin kullanımına uygun, temizleme segmentinden renkli nemlendirici serisine kadar 33 farklı ürüne sahip Jowaé, paraben, silikon, kimyasal koruyucu mineral yağ, hayvansal içerik ve sentetik renklendirici içermeyen doğal içeriği sayesinde, cildinizi doğal dengesine kavuşturuyor ve günlük saldırılardan koruyor! Mükemmel bir cilt hayalinin Güney Kore’nin mucizevi bitkileri ile sağlayan Jowaé patent başvurusunda bulunduğu ve her ürünün içinde yer alan antioksiden etkili lumifenol ile ışıltılı, taze bir cildin anahtarını sunuyor.


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.