CİLDİNİZİ YAZIN ZARARLI ETKİNLERİNDEN KORUYUN

Petite Maison güneş serisi ürünleriyle, güneşin zararlı etkilerini minimuma indirmek artık elinizde...

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 16 Haziran 2022
CİLDİNİZİ YAZIN ZARARLI ETKİNLERİNDEN KORUYUN

Petite Maison, 1950’lerden günümüze kadar uzanan yolculuğunda her cilt tipine ve gereksinimlerine uygun ürün yelpazesi sunuyor.  Sürekli olarak gelişen formüllerle zenginleştirilen özel içerikteki ve doğal güzelliği öne çıkaran ürünleriyle, 26 ülkeden sonra Türkiye pazarında da güzellik katmaya devam ediyor.

Petite Maison cilt bakım serisi ürünleriyle kendimizi bakıma alırken, hepimizin günlük bakım rutini haline gelen güneş kremleriyle lekelere karşı siper alıyoruz. Petite Maison güneş serisi ürünleri; SPF 50 Güneş Koruyucu Kremi, After Sun Gel,  SPF 20 Lip Balm ve Bronzlaştırıcı Güneş Yağından oluşuyor.

Güneş serisinin hit ürünü Petite Maison SPF 50 Güneş Koruyucu Kremi ile, güneşin zararlı etkilerinden cildimizi korurken, hafif formülü sayesinde cildimizin nefes almasına yardımcı oluyor. SPF 50 Güneş Koruyucu Kremi UVA/UVB ışınlarına karşı özel geliştirilmiş olup, ciltte kalkan oluşturarak güçlü koruma sağlıyor. Petite Maison SPF 50 Güneş Koruyucu Kreminin içeriğinde bulunan licorice ekstratı ile leke oluşumuna karşı savaşırken, cildin ihtiyacı olan nemini korumasına da destek oluyor. Gliserin ve E vitamini sayesindeyse etkili nemlendirme sağlayarak kuruluk hissine sebep olan etkilerin önüne geçiyor. Koruyucu güneş serisi, hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri ve yaz-kış tüm yıl güneşe karşı korkmadan korunma için ideal ve su ile temasa karşı dayanıklı.
Serinin en çok dikkat çeken ürünlerinden Petite Maison Bronzlaştırıcı Güneş Yağı ise, içeriğinde bulunan beta karoten ile etkili, eşit ve yoğun bir bronzluğu, sarı kantoron ve babassu yağı ile UV ışınlarına karşı cilt hasarlarının önüne geçmeye destek oluyor. Mucizevi  makademya yağının etkisi sayesinde ise güneşin cildi yıpratmasına karşı canlandırıcı ve güçlü nemlendirici etkisiyle savaşıyor. Bu sayede bronzluğun kalıcılığını ve canlı görünümünü destekliyor. Shea butter ve E vitaminin güçlerini birleştirmesiyle cilt bariyerini güçlü nemlendirme etkisiyle sağlıklı bronzluk için koruma altına alıyor. SPF 50 Güneş Koruyucu Kremi ile birlikte kullanıldığında koruyucu özelliği de artan bu güneş yağı ile, cildi koruyarak güneşlenmek artık mümkün.

Markanın kuruluş dönemi olan 1950’li yıllara atfeden renkli ambalajlarıyla da dikkatleri çeken Petite Maison, hem cilt bakım ürünleri hem de yenilenen güneş serisi ürünleri ile Türkiye’nin birçok iline kolay sipariş ve teslimat imkanı da sağlıyor.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Kasım Sayısı Çıktı!

ELLE Kasım sayısı, ELLE MAN ve ELLE Time ekleri ile birlikte tam 400 sayfa! Kapak yıldızlarımız ise Hazal Kaya, Boran Kuzum ve Serkan Çayoğlu.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.