Cildinizi Yenileyin

Hücrelerin yenilenme hızını yüzde 200 kadar artırmasına ne dersiniz?

Kadınları anlayan cilt bakım markası olarak bilinen OLAY, yepyeni anti-aging serisi Regenerist için Londra'da bir basın toplantısı düzenledi. Ve bu toplantıya katılan editörlerden biri de bendim. Bu gezi sırasında P&G'nin labaratuvarlarını gezme şansını elde ettiğimiz gibi yeni seri Regenerist hakkındaki bilgileri de yaratıcılarının ağzından dinledik. Ve gerçekten bu yeni serinin her yaştaki kadın tarafından büyük beğeni toplayacağına şimdiden eminim. Size biraz seri hakkında bilgi vermek istiyorum. Regenerist, cilt yüzeyindeki hücrelerin hızını yüzde 200'e kadar artırıyor.
İçeriğindeki özel amino-peptid kompleksi, cildi hücre hücre yenileyerek zorlu işlemlere başvurmadan genç bir görünüm elde edilmesini sağlıyor. Amino-peptid kompleksinin bu kadar etkili olmasının sebebi ise içeriğinde pentapeptid, vitamin B3, pro-vitamin B5, vitamin E, toin ve yeşil çay özünün bileşiminden oluşması. Bu güçlü anti-aging içeriği, cildin her bir hücresine tek tek etki ederek onun dış tabakasını hücre hücre yeniliyor. Hücre bakımında ileri teknolojiye sahip olan yeni seri, yoğun içerikli formülü sayesinde yaşlanma karşıtı bakımda bir ilki gerçekleştiriyor. Sonuç olarak gündüz kremi, gece kremi, göz serumu, UV losyonu ve serumdan oluşan OLAY'in yepyeni anti-aging serisi Regenerist, genç görünmek isteyen kadınların yeni tercihi olacak gibi duruyor.

ETKİLİ TEMİZLİK VE DUZENLİ BAKIM
OLAY'in yeni ürün tanıtımında İngiltere'nin en ünlü cilt bakım uzmanlarından biri olarak tanınan, 2003 yılından beri markanın güzellik ve cilt temizliği danışmanı olarak görev yapan Anastasia Achilleos da vardı. Anastasia toplantıda cilt bakımının önemini, kremleri nasıl sürmek gerektiğini, masaj yapmanın ve kremi cilde yedirmenin ne kadar etkili olduğunu anlattı. Ve bütün bunları düzenli yapan kadınların doğal güzelliklerini ortaya çıkardığına dikkat çekti.