YENİ NESİL CİLT BAKIM ALETLERİ

Teknoloji ve doğal taşlar ile tasarlanan cilt bakım mucizeleri!

Günlük bakım rutininize fark katmanın yolunu bulduk! Daha pürüzsüz ve sıkı ciltler için kullanabileceğiniz yüz temizleme cihazları veya masaj aletleri, hayatınıza renk katacak. Lenfatik yüz masajından esinlenen bu ürünler, yüzünüzdeki şişkinlikleri, gözenek görünümünü ve lekeleri azaltıyor. Teknolojiden veya doğal taşlardan yararlanan bu ürünler, güzelliğin geleceğini temsil ediyor!

Geçtiğimiz aylarda trend haline gelen doğal taşlı masaj aletlerinin popülaritesi sürerken, teknolojinin de öne çıktığını görüyoruz. Çin’in Gua Sha ritüellerinden esinlenen doğal taşlı masaj aletleri, yüz kaslarınızdaki gerginliği azaltarak daha enerjik bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. Doğanın mucizelerinden faydalanan bu ürünleri ‘doğal teknolojiler’ olarak görebilirsiniz. 

Cilt bakım aletlerinin bir diğeri ise teknolojik ürünler! LED ışık teknolojisi veya sonic temizleyicelerin ön plana çıktığı trendler arasında anti-aging özelliğini görüyoruz. Isı ve ışık teknolojisi ile kollajen üretimini artıran ve hücreleri yenileyen bu ürünler, bulunduğumuz dijital çağa uygun! İster teknolojik ister doğal… Klasik rutininize fark katacak cilt bakım aletlerini aşağıda inceleyebilirsiniz…

Pembe Kuvars Face Roller, 198 TL PELCARE beymen.com

Lenfatik yüz masajı sayesinde yüzünüzdeki şişkinliği gideren bu cilt bakım aleti, daha genç ve canlı bir cilde kavuşmanızı sağlıyor. 

Luna 2, 1,299 TL FOREO foreo.com

Hassas ciltler için tasarlanan Luna 2, anti-aging masajı ile kişiselleştirilebiliyor. T-Sonic teknolojisi ile yaşlanma etkilerini yavaşlatan bu ürün, yüzünüzdeki lekelerin giderilmesinde de etkili. 

Masaj Taşı, 219 TL GÜLSHA sephora.com.tr

Çin’in Gua Sha ritüelinden esinlenen bu masaj taşı, pembe kuvars ile ödem atılmasına yardım ediyor. Yüzdeki gerginliği ve yorgunluğu gideren bu ürünü cildinize hafifçe masaj yaparak uygulayabilirsiniz. 

Jade Roller, £26 YU LING ROLLERS cultbeauty.co.uk

Yüzünüzdeki kan dolaşımını hızlandırarak kızarıklıkları ve şişkinliği azaltan jade roller, cildinizi daha canlı ve genç bir görünüme kavuşturuyor. 

Kristal Kuvars Yüz Masaj Roller, 195 TL THE SIM CO. souqdukkan.com

Yüz kaslarındaki gerginliği azaltan bu masaj aleti, cildinizdeki şişkinliklerin, çizgilerin ve gözenek görünümünün azalmasını sağlıyor. Güçlü bir detoks kristali ile bezenen bu alet, aynı zamanda ciltteki toksinlerin atılmasında yardımcı oluyor. 

Cellreturn Led Wireless Maske, €1,523.38 ANGELA CAGLIA net-a-porter.com

Infrared LED teknolojisi kullanan bu cihaz, 700 renkli ışık ile kollajen üretimini destekliyor. Cilt lekelerini ve ton eşitsizliklerini gideren bu ürün, cildinize genç ve dinç bir görünüm kazandırıyor. 

Çift Başlıklı Masaj Aleti, 139.93 TL THE BODY SHOP thebodyshop.com.tr

Cildin toparlanmasında yardımcı olan bu masal aleti, kırışıklıkların görünümünü azaltırken, cildinize enerjik ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. 

TriAngle Yüz Masaj Cihazı, 1,018.67 TL NURSE JAMIE saksfifthavenue.com

Sonic teknoloji kullanan bu yüz masa cihazı, cildinizi genç ışıltıya ve sıkılığa kavuşturuyor. Isı teknolojisi ile çalışan bu cihazı nemlendiricileriniz veya yüz yağlarınız ile beraber kullanabilirsiniz. 

Roller, 2,775 TL ENVIRON brandroom.com.tr

14 karat altın ile kaplanan bu masaj aleti, cildin genel görünümünü ve yapısını iyileştiriyor. İnce çizgileri ve leke görünümünü azaltan bu ürün yüz ve göz çevresi, burun ve dudak bölgesinde kullanılabiliyor. 

GloPRO Rose Gold Microneedling Cihazı, 1,679.90 TL BEAUTYBIO harrods.com

Anti-aging özelliğine sahip olan bu cihaz, kırmızı ışık LED terapisi ile çalışıyor. Microneedling teknolojisi kullanan bu ürün, yüzünüzdeki hücrelerin üretiminde faydalı olurken daha genç, sıkı ve aydın bir cilde kavuşmanızı sağlıyor.