Cilt Bakımının Arkasındaki Bilim: L’oréal Paris Skinlab

L'oreal Paris, Skinlab etkinliğiyle tüketicilerini cilt bakımının ardındaki bilimin gücüyle tanıştırdı.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 20 Mart 2024
Cilt Bakımının Arkasındaki Bilim: L’oréal Paris Skinlab

L’oreal Paris, dermatologlar komitesi tarafından onaylanmış, güçlü içeriklere ve güçlü etkiye sahip inovatif ürünlerinin arkasında yer alan bilimi kurduğu “ Skinlab” deneyim ve keşif alanıyla tüketicilerle buluşturdu. 

Maslak 42 Artopol Art Gallery’de düzenlenen Skinlab etkinliği L’Oréal Tüketici Ürünler Divizyonu, Genel Müdürü Volkan Yıldız ve L’oréal Paris & Garnier ve İpek Pazarlama Direktörü Ezgi Aksoy’un açılış konuşmasıyla başladı.

Üç gün süren etkinlik boyunca, katılımcılar L’oréal Paris’in inovatif ürünlerini deneyimleme fırsatı bulurken aynı zamanda ürünlerin güçlü etkisini gösteren deneyleri de incelediler.  Bununla birlikte katılımcılara cilt analizi yaptırma fırsatı sunan L’oréal Paris, yapılan analizler sonrasında katılımcılara doğru ürün kullanımı konusunda da bilgi verdi. 

Etkinlikte L’Oréal Paris cilt bakımının 3 ürün ailesi öne çıktı. Yeni L’Oréal Paris Bright Reveal ailesi tüketicilere koyu leke karşıtı bakım sunuyor. Bright Reveal Koyu Leke Karşıtı Serum %7.5 Niasinamid içeren formülü sayesinde koyu leke görünümünde %77 azalma sağlarken, Bright Reveal Yenileyici Peeling Serum’un %25 AHA + BHA + PHA içeren formülü sayesinde anında yenilenmiş ve aydınlık görünen bir cilde kavuşmak mümkün. Markanın öne çıkan bir diğer ailesi ise Revitalift Clinical; %12 saf C Vitamini içeren serum ve fluid yüz güneş kremi formüllerindeki C Vitamini sayesinde daha aydınlık ve parlak bir cilt görünümü sağlıyor. Gücünü hyaluronik asit içeren formüllerinden alan Revitalift Filler ailesi ise etkili serumları ile dikkat çekiyor. Revitalift Filler Yüz Serumu %1.5 Hyaluronik Asit içeriğiyle 1 haftada daha genç ve dolgun görünen bir cilt sunarken, Revitalift Filler Göz Serumu’nun %2.5 Hyaluronik Asit ve Kafein içeren formülü sayesinde sadece 2 haftada aydınlık göz çevresine kavuşmak mümkün.


SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.