DERİNLEMESİNE TEMİZLİK: 10 ETKİLİ KİL MASKESİ

Ciltte eşitlik için!

Bir cilt bakım ürünü kullandığınızda anında etki görmek istiyorsanız çok uzaklara bakmayın! Kil maskeleri aradığınız değişimi dakikalar içinde gösterebiliyor. Derin temizleyici ve eşitleyici formülleri ile cildi yenileyen kil maskeleri birçok cilt problemine çözüm oluyor. Akneden yağlı ciltlere kadar tüm cilt sorunlarınıza dakikalar içinde etki eden kil maskelerini cilt bakım rutininize eklemelisiniz!

Ciltteki fazla sebumu, yağı ve siyah noktaları hızlıca arındıran kil, gözeneklerde ciddi bir temizleme yaparak yüzünüzün sıkılaşmasında yardımcı oluyor. Doğal olarak vitamin ve minerallerle dolu kil maskeleri, ciltteki lekelerin yok olmasında da etkili oluyor. 

Son dönemlerde farklı güncellemeleri ile karşımıza çıkan kil maskelerinde; pembe, beyaz ve yeşil kil içerikleri görebilirsiniz. Anında fark yaratmakta çok ciddi olan kil maskeleri, yüzünüzdeki yorgunluğu arındırarak canlı ve enerjik bir cilde sahip olmanızı sağlıyor. Küçük bir mucize olarak görebileceğiniz kil maskelerinin en etkileyicilerini sizin için seçtik! Pürüzsüz bir cilde kavuşmak için fotogaleriye göz atabilirsiniz…