DOĞAL BRONZLUK: NARS BRONZING MOMENT

Yaz ışıltısı iliklerimize işlesin diye...

NARS, “Bronzing Moment” koleksiyonu ile ikonik bronz tonlarını yeniden yorumluyor. Yazın sıcaklığını teninizde yaşatan Bronzing Moment koleksiyonunun çekici tonlarıyla doğal bronzluğa davet ediyor.

Yeni NARS Bronzing Moment koleksiyonunda; altın ışıltılı bronzlaştırıcı pudra, yeni ipeksi mat bronz tonlarına sahip mat bronzlaştırıcı pudra, özel ışıltılı kum dalgası tasarımıyla tasarlanan kült-klasik Laguna bronzlaştırıcı pudra, yoğun pigmentli göz farı Powerchrome Loose Eye Pigment, rahat uygulanabilir formülü sayesinde yağsız uygulama sunan Oil-Infused Lip Tint, ikonik rengi ile mini Laguna bronzlaştırıcı pudra yer alıyor.

Yazın vazgeçemediğimiz ışıltılı bronz tene kavuşturan yenilikçi makyaj koleksiyonuna yakından bakalım: 


BRONZLAŞTIRICI PUDRA

Altın ışıltılı tozlar, çizgileri ve gözeneklerin görünümü iyileştirerek daha yumuşak, daha da güzel görünümlü bir cilt sunuyor.

Yeni San Juan ve Punta Cana tonları dahil olmak üzere dört ikonik ton yer alıyor.


MAT BRONZLAŞTIRICI PUDRA

İpeksi mat bronz tozlarına sahip yeni formülüyle derinlik ve boyut katıyor.Hafif ve doğal formülü sayesinde güneş öpücüğünü andıran bir görünüm sunuyor ve kontür uygulaması için mükemmel bir uygulama sağlıyor. Tüm gün boyunca cildi korumaya ve yumuşatmaya yardımcı olmasıyla bilinen botanik yağlar ve ekstrelerin lüks bir karışımıyla zenginleştirilmiş formülüyle dikkatleri üzerine çekiyor. Mat sıcak kahverengi Laguna haricinde mat açık bronz Valllarta, mat koyu altın kahverengi Samoa, mat koyu kırmızı kahverengi Quirimba yeni renkler olarak koleksiyona katılıyor. PARADISE FOUND BRONZING POWDER

Özel ışıltılı kum dalgası tasarımıyla tasarlanan kült-klasik Laguna Bronzer şık bir tasarım sunuyor. NARS imzası haline gelen Monoi ve Tahiti yağları içeriyor. Cildin üzerine kolayca sürülen hafif ve ipeksi formülüyle zahmetsizce bronz bir görünüm yaratıyor.
POWERCHROME LOOSE EYE PIGMENTS 

Yoğun pigmentli göz farları, kreme benzer yapısıyla parmak uçlarınızı kullanarak zahmetsizce sürülüyor ve kolayca uygulanıyor.  Çok boyutlu pigmentler göz kamaştırıyor. Dört yeni tona sahip farlar için elinizi çabuk tutmanızda fayda var çünkü sınırlı üretim ile satışta. 

OIL-INFUSED LIP TINTS

Rahat uygulanabilir formülü sayesinde yağsız bir hisle sorunsuz ve eşit bir şekilde uygulanıyor. İçeriğinde bulunan Ahududu tohum yağı, dudaklara besleyici ve yumuşatıcı bir his sağlarken ve çevresel strese karşı dudakları koruyor. Antioksidan özelliğiyle bilinen Nar özü içeriyor. Altın şeftali ile ışıltılı bronzluk için Laguna, Işıltılı kahverengi için ise Reef sınırlı üretim ile sunuluyor. 
Etİketler