Doğal Güneş Bakım Serisi: Syorell

Syorell, vegan, temiz, doğal içerikli ve dünyanın en geniş spektrum korumasını vaad ediyor.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Mart 2024
Doğal Güneş Bakım Serisi: Syorell

Güneşten korunmanın geleneksel güneş bakım ürünleriyle sınırlı olmadığının bilinciyle ürünler geliştiren Syorell, hava ve ışık kirliliğine kadar çok çeşitli, yeni çevresel ve teknolojik stres faktörlerine karşı koruyan ürünler geliştiriyor. Bu bilinçle, sadece güneşin UV hasarına karşı mükemmel çözümler üretmeyen Syorell, iklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonkisyonel seçenekler sunuyor. Çok amaçlı yeni güneş koruyucu serisiyle hem cilt bakım rutinlerinizde zamandan tasarruf sağlıyor, hem güneşten korunmanın ötesinde birçok fayda sunan yenilikçi çözümler üretiyor.

SYORELL SUNIQUE PMLE Güneş Alerjisine Karşı Renkli Güneş Koruyucu 50 SPF:

Özellikle ilkbahar aylarında görülme sıklığı yüzde 20’lere varan güneş alerjisi PMLE’ye (Polimorf Işık Erüpsiyonu) karşı Türkiye’nin ilk MicNo Uv filtreli güneş koruyucusunu üreten Syorell, en hassas ciltler için dahi seçenekler sunuyor. En hassas ciltler için bile uygun olan formül, cilt ısısını kontrol altında tutuyor, aynı zamanda mavi ışık koruması da sağlıyor.

SYORELL SUNIQUE Nemlendirici Ve Yatıştırıcı Bakım Kremi:

Syorell, iklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonkisyonel seçenekler sunuyor. Fosil yakıt dumanında bulunan ve epidermise nüfuz ederek deriden geçebilen PM 2.5 zararlı nano partiküllerine karşı etkili bir bakım sunan Syorell Sunique Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Kremi, cilt katmanları arasında nem dengesini koruyan aktifler, aynı zamanda zengin bir antioksidan içeriğine sahip. PM 2.5 partiküllere karşı bariyer görevi gören ürün, içeriğindeki bileşenler sayesinde anında yumuşak ve ipeksi his bırakıyor.

 


ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

ELLE Nisan Sayısı Çıktı!

Yeni sayımızın kapağında oyuncu Hazar Güçlü var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.