İÇ VE DIŞ GÜZELLİĞİMİZ DOĞAL TAŞLI MASAJ ALETLERİNE EMANET

Asırlar öncesine dayanan Gua Sha tekniğinden ilham alan bu doğal taşlı masaj aletlerini roller veya yassı bir taş şeklinde görebilirsiniz.

Modern cilt bakım ürünleri antik geleneklere dayanıyor! Evet… Günümüzde birçok yeni içerik ve trend ile karşılaşıyoruz. Ancak hiçbir şey, zamana karşı kendini kanıtlayan geleneklerin yerini tutamaz. Annelerimizden ve anneannelerimizden değil yüzlerce yıl öncesine dayanan güzellik ritüelleri son yılların favori cilt bakım rutinlerini oluşturuyor. Bunlardan biri de doğal taşlı masaj aletleri. Pembe kuvars, ametist, obsidyen ve yeşim taşı gibi birçok farklı doğal taş ile tasarlanan bu cilt bakım aksesuarları, sadece cildinize değil ruhunuza da bakım yapıyor!

Yüz masajı ve cilt bakım yağları ile birlikte uygulayabileceğiniz bu masaj aletleri, lenfatik drenaja destek olurken aynı zamanda kan dolaşımını hızlandırıyor. Her taşın farklı bir yararı varken, masaj aletlerinin yapısı aynı etkiyi sunuyor. Spiritüel olarak iyilik, rahatlama ve pozitif düşünceleri vurgulayan doğal taşlar, cilt bakımı ile buluşunca dengeleyici ve pürüzsüzleştirici bir etki yaratıyor. 

Düzenli kullanımda cildi sıkılaştıran ve doğal kontür etkisi yaratan rollerlar, göz çevresindeki şişkinliği, koyu halkaları ve ince çizgileri gideriyor. Her cilt tipine uygun olan bu masaj aletlerini sabah veya akşam kullanabilirsiniz. Akne probleminde de etkili olan bu antik masaj aletleri, cildinizin dokusunu iyileştiriyor. Tıpkı yüz yogası gibi yüz kaslarınızı gevşeten, stresi azaltan ve anti-ageing etkisi yaratan bu doğal taşlı masaj aletleri spiritüel olarak ise kalp çakrasına bağlanıyor. Negatif düşünceleri gideren, sevgi ve şansı getiren doğal taşlar, iç ve dış güzelliğinizi tek bir dokunuş ile geliştiriyor!

Fotogaleride hem cilt bakımınızı hem de spiritüel sağlığınızı dengeleyen doğal taşlı cilt bakım ürünlerini ve faydalarını inceleyebilirsiniz…