DOĞAL VE ETKİLİ: CAUDALIE VINOFRESH DEODORANT

Hem doğal hem de etkinliğinde iddialı bir deodorant: Vinofresh.

Caudalie, Doğal Formül Geliştirme Laboratuvarı’nın 20 yıllık araştırması sonucunda 24 saat boyunca etkili ve doğal bir deodorant geliştirdi. Doğallık ve etkinlik arasında tercih yapılmasını gerektirmeyecek bir deodorant olarak tasarlanan Vinofresh rahatlık ve etkinliği aynı sanma sağlamak adına uyum içinde çalışan içeriklere sahip: İçeriğindeki organik okaliptus kötü kokuların oluşmasına sebep olan bakterileri yok ederken organic üzüm suyu hassas koltuk altını yatıştırır ve doğal dengesini korumaya yardımcı olur. Hafif ve taze kokusuyla hem kadınların hem de erkeklerin kullanımı için uygun.

Alüminyum ve alkol içermeyen Vinofresh, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği doğal bir stick deodorant! Jilet, ağda veya lazerli epilasyon sebebiyle zarar görmüş ciltler için uygun, hamile ya da emziren kadınlar dahi kullanabiliyor.

Dermatolojik kontrollerle test edilen Vinofresh, en hassas ciltlerin bile kullanabileceği doğal bir stick deodoranttır. Jilet, ağda veya lazerli epilasyon sebebiyle zarar görmüş ciltler için uygundur. Hamile ya da emziren kadınlar da kullanabilir. Yağsız ve hafif dokusuyla iz bırakmaz, kullanımı rahattır ve cildi yumuşatarak nemlendirir.

Etİketler