DOĞAL VE KUSURSUZ: CHANEL ULTRA LE TEINT VELVET FONDÖTEN

Chanel Beauty'nin fondöteni, 2019 koleksiyonu ile güncellendi!

‘Perfection Lumiere Velvet' fondöten, Chanel Beauty’nin 2019 koleksiyonu için ‘Ultra Le Teint Velvet’ adıyla güncelleniyor. Ödüllü formülünü geliştiren Chanel, altı yeni ton ile tüm ciltler için renk seçeneklerini arttırıyor. Ultra hafif formülü ile çıplak ten hissi yaratan fondöten, doğal bir görünüm kazandırırken teninizi pürüzsüzleştiriyor, cilt tonunuzu eşitliyor ve kadifemsi mat bir makyaj sonucu sağlıyor. Üstün kapatıcılık sağlarken oldukça natürel, konforlu ve uzun süre kalıcı olan bu formül, yüzünüzde fark edilmeden kusursuz bir etki yaratıyor.

Özünde ‘Perfect Skin Affinity’ kompleksi taşıyan ‘Ultra Le Teint Velvet’ yüz kontürünüz ile uyum sağlayarak görünmez ve konforlu bir ikinci cilt özelliği sunuyor. Ton ve ışıltı açısından sizi gündüzden geceye taşıyan bu ürün uzun süre kalıcı.

Chanel Laboratuvarları tarafından özel olarak seçilen ‘Soft Focus’ pudralar cilt eşitsizliklerini gidererek yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm sunuyor. Paralel olarak sebumu emen pudra içeriği ile mat kadife efekti sağlayan ‘Ultra Le Teint Velvet’, makyaj çantanızın vazgeçilmezi olmaya aday.Lekeler, kusurlar ve kızarıklıkları anında giderirken arkasında iz bırakmayan yeni Chanel fondöten, iki tip pudra karışımı ile hem cilt aydınlığını geliştiriyor hem de mineral pigmentleri ile kusurları kapatıyor.

Siyah şişesi ve mat kapağı ile makyaj çantanıza kolayca sığdırabileceğiniz bu fondöteni parmak uçlarınızla uygulayabilirsiniz. Yüzünüzün ortasından dışa doğru uygulayabileceğiniz bu ürün cildinizde eşit olarak dağılarak aradığınız kapatıcılığı sağlıyor.