Doğanın Sihirli Güçleri: MFM Age Stop

İsviçre’de yetişen çok uzun ömürlü elma türü olan Uttwiler Spätlauber’ın biyoteknolojik özü ile hücre ömrünü uzatan Age Stop artık Türkiye’de.

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 10 Kasım 2023
Doğanın Sihirli Güçleri: MFM Age Stop

Dünya bir süredir soyu tükenmekte olan bir İsviçre elması türü olan “Uttwiler Spätlauber”ın cilt yenileme gücünü konuşuyor. Bu DNA’sı insan cildine benzeyen büyülü elmanın kök hücresi şimdi MFM Age Stop Yaşlanma Karşıtı kremle cilde dair tüm bilinenleri kökten değiştiriyor. 

Bilim insanları, Uttwiler Spätlauber elmasının, kuruyup ağaçlarından düştükten aylar sonra bile canlılığını koruduğunu fark etti. Araştırmalar ortaya çıkardı ki, bu özel meyvenin kök hücreleri tıpkı insan kök hücrelerine benziyordu. Kısa süre içinde elmanın kök hücrelerinin laboratuvarda yetiştirilmesini sağlayan bitki hücre kültürü teknolojisi geliştirildi. Şimdi bu özel kök hücreler hem gündüz, hem gece, hem de göz çevresi kremi olarak üretilen MFM Age Stop Yaşlanma Karşıtı Krem’in içinde.

11 Güçlü Aktif Bileşen

Ünlü Eczacı Mehmet Müderrisoğlu’nun formülü olan MFM Age Stop Yaşlanma Karşıtı Krem, cildi nemlendirirken ona sıkı ve doğal bir görünüm kazandırmaya katkı sağlıyor. İçerdiği kök hücre ve DNA koruyucu cildin kolajen üretimini artırıyor, cildi dış etkenlerden korumaya yardımcı oluyor.

Ürünün içeriğinde yanı sıra botoxa benzer etki yapan ARGİRELİN, cildin bir kullanımda üç gün nemlenmesini sağlayan TRİMOIST, İsviçre’nin buzul şaraplarının üretildiği üzümlerinden elde edilen Vin-uplift, Macademia fındığı, Shea Butter (Shea Yağı), Çin Geveni (Astragalus) kök ekstresi, Zeytin yağından elde edilen Squalene, güneş ışıklarından kaynaklanan DNA hasarının oluşmasını önleyen Pepha Protect, E Vitamini Yosundan elde edilen Moss Cell, kolajeni uyaran soya özü Lipobelle, Buğday Özü Yağı bulunuyor.SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Haziran Sayısı Çıktı!

Kapağımızda ise Oral-B ile yepyeni bir işbirliğine başlayan oyuncu Yağmur Tanrısevsin var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.