DUDAKLARDA POP RÜZGARI: SİZ DE KAZANIN!

16 tonuyla baharı daha da renkli hale getirecek bir ruj: Clinique Pop Ruj

ELLE ONLINE ELLE ONLINE 13 Nisan 2015
DUDAKLARDA POP RÜZGARI: SİZ DE KAZANIN!
Kıştan yaza geçerken dudakların kuruması ve çatlaması hepimizin en büyük sıkıntısı. Hem buna çare olacak hem de baharın enerji dolu tonlarını dudaklarınıza taşıyacak bir önerimiz var: Yeni Clinique Pop Ruj. Shea ve Muru Muru yağı içeren özel hybrid formülüyle dudaklara yoğun renk veren Clinique Pop Ruj aynı zamanda dudak bazı özelliği sayesinde pürüzsüz bir görünüm sağlıyor. Dudaklarınızı gün boyu nemlendirip besliyor. Uzun süre kalıcı olmasının yanı sıra kadifemsi ve yumuşak bir his bırakıyor. İçeriğindeki polimerlerler sayerinde kalıcı, canlı ve solmayan bir görünüm veriyor. Tam 16 farklı tonuyla herkese hitap eden bu modern ve eğlenceli rujların tüm renklerine şimdi siz de sahip olabilirsiniz! Nasıl mı?

EN GÜZEL ÖPÜCÜK BENİM!


Renklendirdiğiniz dudaklarınızı, #cliniquepop etiketi ile Instagram hesabınızdan yaratıcı bir metinle paylaşın, orijinal boy Clinique POP kazanma şansı yakalayın! Unutmayın! Paylaşımlarınızda mutlaka @cliniqueturkiye ve @elleturkiye hesapları mentionlanmalı! Son katılım tarihi: 19 Nisan 2015!


Gelen fotoğraflar, ELLE ve Clinique jürisi tarafından değerlendirilecek ve en yaratıcı 5 #cliniquepop paylaşımına orijinal boy Clinique POP Ruj hediye edilecek!


SİZ DE KATILIN!

MAYISTA HER YERDE


Clinique Pop Ruj'lar Nisan 2015'de ilk olarak Clinique mağazalarında ve   www.clinique.com.tr' de yer almaya başladı. Clinique Pop Ruj'lar ayrıca Mayıs 2015'de tüm Clinique satış noktalarında da yer alacak. Tavsiye edilen satış fiyatıysa 74 TL

BU BİR ADVERTORIAL'DIR

ETİKETLER
SON HABERLER

Dergide Bu Ay

ELLE Türkiye 25 yaşında!

Mayıs sayımızda ELLE dergisi global kodlarıyla bir araya getirdiğimiz kendi alanlarında çok başarılı tam 8 isim ve 8 marka var.

BU SAYIDA NELER VAR?

E-Bülten Aboneliği

E-bültenimize şimdi abone olun,
magazin dünyasındaki tüm gelişmelerden anında haberiniz olsun.