EDA TAŞPINAR'A MAKYAJ TÜYOLARI

Makyaj artistleri Eda Taşpınar'ın makyajını değerlendirdi, detaylar haberimizde!

Mesleklerinde uzman saç ve makyaj artistleri, Eda Taşpınar'ın makyajını ve saçlarını değerlendirdi. Eğer yeterince bronzlaşamadıysanız ve Eda Taşpınar gibi görünmek çin makyaja başvuracaksanız, profesonellerin Taşpınar'a verdiği makyaj tüyolarını kaçırmayın.
Fotoğraf: Zeynel Abidin AĞGÜL

1. Bence bol maskara Eda'nın en güzel makyajı. Gerekirse kirpik bile ekleyebilir. Işıltılı bir allıksa bronz tenine yakışacak en güzel detay olacaktır. Ürün tavsiyesi: Grandiose, LANCOME, 90 TL.        
Makyaj Sanatçısı: MELİS İLKKILIÇ

2. Yaz ve kış bronz olmayı çok sevdiği için, özellikle cildine sıcak renkler dahil etmesi harika olacaktır. Blush olarak Style, highliter olarak Cream Colour Base Improper Copper bronz ten makyajını tamamlayabilir. Ürün tavsiyesi: Cream Colour Base Improper Copper, M.A.C. 65 TL.
M.A.C. Eğitim Müdürü-Baş Makyaj Artisti: HATİCE ÖZCAN

3. Uzun saçlarını çok tekdüze kullanıyor. Biraz renkle saçlarına hareket katabilir. Dağınık örgüler, doğal maşalar uzun saçları için uygun modeller. Krepeli modellerle de düz saçlarına hacim kazandırabilir. Krepe tozları kurtarıcı ürünü olabilir. Ürün tavsiyesi: Hacim veren pudra, Dust It, OSIS, 45 TL.
Saç Tasarımcısı: ŞENOL ZEYTİNOĞLU

4. Eda Taşpınar'ın açık ve hacimli saçları ona gerçekten çok yakışıyor. Toplu ya da açık her daim saçlarında hacim olmalı. Bu yüzden hacim veren ürünler kullanmalı. Ürün Tavsiyesi: Tea Tree Shaping Cream, PAUL MITCHELL, 72 TL.
Saç Tasarımcısı: YILDIRIM BOZÜYÜK

Eda Taşpınar bu tüyoları uygular mı bilemiyoruz ama daha doğru bir makyaj ve görünüm istiyorsanız siz kesinlikle uygulayın! 

Etİketler