ELLE Style ödül töreninin ardından...

ESA 2011 gecesine katılan ünlülerin saç ve makyaj tercihleri...

Bu yıl ikincisi düzenlenen ELLE Style Awards'a katılan ünlü isimlerin güzellik yarışına şahit olduk.

Tam anlamıyla bir stil gecesi olan ELLE Style Awards'da benim misyonum gecenin en güzel kadınlarını belirlemek oldu. İşte, davete katılan ünlü isimler arasında makyaj ve saçlarıyla radarıma takılanlar...


Tülin Şahin, altın tonlarındaki kıyafetine uygun olarak bakır tonlarında bir makyajı tercih etmişti o gece. Sırt ve omuz dekoltesini ortaya çıkaran topuzuyla gecenin en güzel kadınlarındandı.


Burcu Esmersoy, modern kesimli kırmızı tuvaletiyle seçimini sade bir makyaj ve kırmızı rujdan yana kullanmayı yeğlemişti. Acaba topuzu biraz fazla mı yüksekti?


Ahu Yağtu'nun kıyafetindeki “rock” tercihi özellikle “smokey” tarzı göz makyajına ve geriye doğru taradığı saçına da yansımış, bir bütünlük oluşturmuştu. Bence gecenin en sıra dışı makyaj ve saç ona aitti...


Bizi her zaman şaşırtmasıyla ünlü Eda Taşpınar'dan daha çılgın bir görünüm beklerdim doğrusu. Bana göre iddialı kıyafetiyle pek uyumlu olmayan sıkı atkuyruğu ve 70'ler tarzındaki kuyruklu göz makyajıyla gecedeki düşük performanslı isimlerden biriydi.

Canan Ergüder'in hem kıyafeti hem de makyaj ve saçı için yaptığı seçim fazlasıyla sakin ve klasikti.