ELLE ULUSLARARASI GÜZELLİK ÖDÜLLERİ'NİN KAZANANLARI BELLİ OLDU!

Her yıl törenle güzelliğin en iyilerini kutlayan ELLE Uluslararası Güzellik Ödülleri bu yıl ilk kez tören tamamen dijital olarak gerçekleşiyor.

Her yıl törenle güzelliğin en iyilerini kutlayan EIBA bu yıl ilk kez tören tamamen dijital olarak gerçekleşiyor. ELLE Uluslararası Güzellik Ödülleri 2013'ten beri güzelliği kutlayarak dünyanın dört bir yanından ELLE Beauty editörlerini bir araya getiriyor. Editörler, rutininize eklemek ve hayatınıza bir sihirli bir dokunuş katmak için bir dizi markanın güzellik ürünlerini test edip denedi. En çok oy alan 16 ürün, altı farklı kategoriye ayrılıyor: Makyaj, Yüz bakımı, Vücut bakımı, Saç bakımı, Çevre Dostu ürünler ve Yılın Kazanan Parfümü... 

Merakla beklenen ELLE Uluslararası Güzellik Ödülleri, bu yıl ilk defa dijital bir törenle 4 Şubat günü, ELLE edisyonlarının sosyal medya aracılığıyla kutlanıyor. Her kategoride kazanan ürünler aylar öncesinde, ELLE güzellik editörlerinin oylarıyla belirlendi ve sonuçlar da bizlere ulaştı. Şimdi tümünü açıklama ve kategorisinde en çok oy alanları tebrik etme zamanı.

Aşağıdaki videoda töreni izleyebilir ve fotogaleride kazanan ürünlere yakından bakabilirsiniz.