ELVEDA GÖZENEKLER

Ve merhaba pürüzsüz bir cilt!

Gözenek sıkılaştırıcı cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için olmazsa olmaz... Popüler inancın aksine gözenekli görünümü giderebilirsiniz! Evet, gözeneklerinizin boyutunu fiziksel olarak değiştirmeniz mümkün değil. Bu çoğu zaman genetik olabiliyor ancak derin bir temizlik işlemi ile tıkalı gözeneklerinizi açarak daha pürüzsüz bir cilt dokusuna sahip olabilirsiniz. Kirlilik gibi çevresel faktörler ile gözenekleriniz günlük olarak kir ve bakteri ile doluyor. Sivilce ve siyah nokta gibi sorunların temeli de tıkalı gözeneklere dayanıyor. İşte bu nedenle cilt bakımındaki en önemli adım yüz temizliği!

Bununla birlikte farklı cilt tipleri ile gözenek görünümünüz çok daha fazla olabiliyor. Aynaya baktığınızda eşitsiz ve büyük gözeneklerden şikayet ediyorsanız hedef odaklı ürünlere yönelmenizi tavsiye ediyoruz. Maskeler, serumlar ve temizleme ürünleri ile gözeneklerinizde biriken kiri ve bakterileri yok ederek hayal ettiğiniz ve asla gerçekleşmeyeceğini düşündüğünüz o görünüme kavuşabilirsiniz. 

Cilt temizleme cihazları veya fırçalar eşliğinde uygulayabileceğiniz gözenek odaklı cilt bakım ürünleri sadece büyümüş gözenek sorununu değil aynı zamanda akne oluşumu, sivilce ve cilt tonu eşitsizliği gibi birçok sorunu ortadan kaldırabiliyor. Kil maskeleri, nazik asitli serumlar veya scrub temizleme ürünleri ile güne temiz ve ışıltılı bir cilt ile uyanabilirsiniz.

Bu yazılarımız da ilginizi çekebilir...

FARKLI CİLT PROBLEMLERİNE GÖRE K-BEAUTY MASKELERİ

YAĞLI CİLTLER İÇİN 10 TEMİZLEYİCİ

Gözenek şikayetinize kesin ve etkili bir çözüm arıyorsanız fotogaleride sizin için seçtiğimiz ürünleri inceleyebilirsiniz…

GÖZENEK SIKILAŞTIRICI 10 CİLT BAKIM ÜRÜNÜ