EMILIA CLARKE CLINIQUE’IN MARKA YÜZÜ OLDU

Clinique’in ilk uluslararası marka elçisi Emilia Clarke oldu!

Alerji testinden geçen, paraben ve ftalat içermeyen, %100 parfümsüz, sadece mutlu bir cilt için formüle edilen ve dermatologlar tarafından yaratılan ilk marka olan Clinique, cilt bakımı ve makyaj serileri için eleştirmenlerce beğenilen ünlü oyuncu Emilia Clarke'ı “Global Marka Elçisi” olarak seçti.

Emilia Clarke’ın çok yönlü, güçlü ve optimist kişiliği, CliniqueiD’nin çok yönlü, basit, güvenli ve etkili formülüyle bir araya geliyor. CliniqueiD BB Gel bazının lansmanıyla birlikte CliniqueiD serisi toplam 20 benzersiz kombinasyona ulaşıyor ve kişiselleştirilmiş nemlendirici deneyimini bir adım öteye taşıyor. Clinique iD, cilt tipiniz ve endişenize göre özel olarak üretilen kişiselleştirilmiş nemlendirme sistemine sahip. Yeni Clinique iD’nin 20 benzersiz karışımıyla cildinizi nemlendirirken aynı zamanda bakım yapabileceksiniz. Dramatically Differentô Moisturizing BB-Gel 8 Saat boyunca yağ içermeyen ve hava kirliliğine karşı koruyan hafif formülüne ek olarak içerisindeki renk pigmentleri ile cilt tonunu eşitliyor.

Yaşadığı ciddi sağlık sorunlarından sonra Clarke, Mart 2019’da beyin hasarı ve inme sonrasında genç yetişkinleri iyileştirmeyi hedefleyen ve hayatlarını kökten değiştirmeye yardım eden yardım kuruluşu SAMEYOU’yu kurdu. 

“Yeni Global Marka Elçisi olarak Clinique’in bir parçası olduğum için gurur duyuyorum. Clinique, düzenli olarak kullandığım cilt bakım markasıydı ve şu anda bu ailenin bir parçası olmak onur verici. Ürünlerini kullanan insanlara özgüven ve mutluluk getirmesini seviyorum. Clinique sadece zamansız değil, aynı zamanda insanları oldukları gibi hissettiren, cilt sorunları ne olursa olsun pişmanlık duymadan kusursuz bir cilt elde etmelerine yardım eden bir marka.” diyen Emilia Clarke, bir basın açıklaması ile bu heyecanlı haberi hayranları ile paylaştı.

Clinique bu birlikteliği  Emilia Clarke ile yaptığı eğlenceli pop-quiz’ ile duyurdu: 

Uçuşlarda cilt bakımı tüyolarınız nedir?

Emilia Clarke: Nemlendirme, makyajınızı çıkarın, tüm bu adımları yapın, 11, 15, 12, 2 ne olursa olsun. O spreyler, dudak balsamları, nemlendirici kremler, göz maskeleri ve yanınızda horlayan insana dirsek atmak!

Sarışın mı kumral mı?

Emilia Clarke: Özümde kumralım. Ama sarışın olmaya çalışmak benim için çok eğlenceli ve ejderhaların annesi olmak pek de kötü değil!

Denediğiniz ve pişman olduğunuz bir güzellik trendi var mı?

Emilia Clarke: 11 veya 12 yaşındaydım. Renkli maskaralar. Bu bende olmuyor. Kesinlikle olmuyor!

Hayatınızda aldığınız en iyi tavsiye nedir?

Emilia Clarke: Asla kendini Google’da arama. Asla. Kendini Google’da aramaktan iyi bir şey çıkmaz.

En büyük cilt probleminiz nedir?

Emilia Clarke: Oldukça kuru bir cildim var ve bazı zamanlar bu sıkıntı çok daha fazla oluyor, üstelik uçakla sürekli yolculuk yapmak da pek iyi olmuyor. 

İngiliz aksanı yapmaya çalışan insanlar gerçek bir İngiliz için nasıl duyuluyor?

Emilia Clarke: Çok kötü. Bazı Amerikalı oyuncular mükemmel bir İngiliz aksanı yapabiliyor. Gwyneth Paltrow bu isimlerden biri. Ama bu oldukça nadir bir durum.

Emillia Clarke'ın eğlenceli cevaplarıyla pop- quiz'in tamamını bu videoda izleyebilirsiniz: