ELLE STYLE AWARDS X M.A.C Ödül Töreni İçin Son
  • GÜN
  • SAAT
  • DAKİKA
  • SANİYE

Estée Lauder kadınları yaşlanmıyor

Revitalizing Supreme

Estée Lauder'dan tüm yaşlanma belirtilerine karşı bakım kremi 

Estée Lauder'ın yeni nemlendiricisi “Revitalizing Supreme”, tüm yaşlanma belirtilerine tek bir çözüm sunuyor. Cildin değişen ihtiyaçlarını öngören ürün bu değişime en etkili biçimde karşılık veriyor. Kremi ayrıcalıklı kılan bir diğer özellikse sadece Avrupa pazarı için üretilmiş olması... Sonuç odaklı Avrupalı kadınlar için yaratılan Supreme'in, uygulandığı anda cilde daha pürüzsüz, duru ve ışıltılı bir görünüm vermesi kullanım tercihinde önemli bir etken. 
Estée Lauder'in yaptığı araştırmalarda Avrupalı kadınlar, yaşlanmaya karşı savaşlarında en büyük yardımcılarını nemlendiriciler olarak görüyor ve yüzde 80'i cilt bakımları için nemlendirici kullanmayı tercih ediyor. 

Revitalizing Supreme içeriğindeki zengin teknolojisiyle cildi yeniden canlandırıyor, gençleştiriyor ve besliyor. İçeriğindeki patentli siyah bambu özünden elde edilen “IntuiGen” teknolojisi, ana şalter olan Nrf2'nin doğal aktivasyonunu destekliyor. Bu da hayati önemdeki protein ve enzimlerin pek çok yaşlanma belirtisini hedef almasını sağlıyor.