FENTY SKIN HAYALİ GERÇEK OLUYOR

Rihanna bir cilt bakım koleksiyonu çıkarmaya hazırlanıyor…

2017’de Fenty Beauty markasını kuran Rihanna, güzellik dünyasında adeta bir devrim etkisi yarattı. Markanın kuruluşunun ilk 40 gününde $100 milyon kazanan Rihanna, güzellik sektöründe büyük bir gelişmenin öncüsü oldu. ‘Fenty Etkisi’ ile 40 farklı fondöten tonu tasarlayan Rihanna, her cilt tonuna uygun bir makyaj ürünü tasarladı. Şimdi ise cilt bakımı sektörüne giriş yapmaya hazırlanan Rihanna, ‘Fenty Skin’ koleksiyonunun 31 Temmuz’da satışa sunulacağını açıkladı. Fenty Skin bekleme listesine katılanlar ise ürünlere 29 Temmuz’da erişebilecek. 


Mart 2019’da Rihanna’nın ‘Fenty Skin’ markasını tescilletmesi ile başlayan cilt bakımı söylentileri sonunda gerçekleşiyor. Cilt bakımı, vücut bakımı, parfüm ve şampuan gibi birçok ürünün yer alacağı Fenty Skin markasında aynı zamanda cilt bakım cihazları ve kitleri de olacak. Makyaj sektöründe ilklere imza atan Rihanna’nın cilt bakımı koleksiyonunun da aynı etkide olması bekleniyor. 

Kısa bir süre önce verdiği röportajda cilt bakımı koleksiyonu planları hakkında konuşan Rihanna, “Cilt bakımı bir gerçek. Çalışır veya çalışmaz. Saklanacak bir yer yok,” diyerek cilt bakımı ürünleri üzerinde detaylı çalışmalar yaptığını belirtmişti. Bu hafta Fenty Skin için bir Twitter hesabı açan Rihanna, cilt bakımı koleksiyonunun hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yeni albümü konusunda hayranlarını beklemede bırakan Rihanna, moda ve güzellik sektöründe emin adımlarla ilerlemeyi sürdürüyor!