FIOLAS'TAN VEGAN İÇERİKLİ YENİ ANTI-AGING SERUM SERİSİ

Holistik güzellik kavramının önemli temsilcisi Fiolas; bütünsel sağlık için gerekli olan mucizevi 3 etkiyle ürün yelpazesini zenginleştiriyor.

Fiolas’tan mesajınız var: “Öz bakım doğaya saygıyla başlar!”

Holistik güzellik kavramının önemli temsilcisi Fiolas; vegan içerikli yeni anti-aging serum serisini sundu. Fiolas’ın felsefesi temelde; cildin doğal işlevini desteklemeye ve cildin canlılığının, esnekliğinin kusursuz devamlılığına dayanıyor. “Öz bakım” kavramını da bütünsel bir şekilde benimsiyor. Cildin; bedenin ve ruhun sağlıklı olmasıyla daha da güzelleşebileceğine dikkat çeken marka; yeni serum serisiyle Glutatyon, Resrevatrol ve Astragalus özlerini en etkili şekliyle cildinize armağan ediyor!

Kozmetik dünyasının hızlı değişen dinamiklerini en etik şekilde marka DNA’sıyla bütünleştiren Fiolas; bütünsel sağlık için gerekli olan mucizevi 3 etkiyle ürün yelpazesini zenginleştiriyor.


Fiolas Astragalus Serum
100 doğal içeriği ve Astragalus özünün etkisi ile yaşlanmaya meyilli cilt hücrelerini yenilior. İlk kullanımdan itibaren cildini sıkılaştırıyor, canlı ve parlak görünmesini sağlıyor. Cilt yüzeyindeki nemi dengeliyor ve yağlandırmadan nemlendiriyor. Sivilce ve akne  lekelerinde, cilde dost bakım sağlıyor. Yanak boyun gibi bölgelerde sarkmalara karşı bakım yapıyor. Astragalus (Geven Otu) bitkisinden elde edilen extract ve organik sığla yağı, (‘Boswellia Carterii Oil) ile özel olarak formüle edilmiş. Cilde canlı bir görünüm veren vegan içerikli bu özel serumu; temiz cilde gündüz ve gece uygulayabilirsiniz. Fiyat: 3.250 TL


Fiolas Resveratrol Serum
Mucizevi siyah üzüm çekirdeğinin bünyesinde bulunan Resveratrol maddesi ile cilde bakım sağlarken, cilt elastikiyetini maksimum seviyeye taşıyor. İçeriğinde yer alan Rosa Canina extract ile cilde ışıltılı ve parlak bir görünüm kazandırıyor. Son yıllarda giderek artan cilt tonu eşitsizliği sorununu kökten çözümleyen Fiolas Resveratrol serum, özel formülüyle cildi yağlandırmadan nemlendiren mucizevi bir serum olma özelliğini taşıyor.

Resveratrol siyah üzüm çekirdeğinde ve kabuğunda, özellikle stres altında yetişen siyah üzüm içerisinde bulunan antioksidan maddeye sahip. Siyah üzüm çekirdeği ve kabuğundan özenle elde edilen Resveratrol cilde uygulandığında özellikle yoğun stresin neden olduğu solgun cilt yüzeyini canlandırıyor. Gece kullanıldığında bebek kolajen etkisinin hissedilmesine yardımcı oluyor. Fiyat : 3.250 TL

Fiolas Glutatyon Serum
Hyalüronik Asit ve Koenzim q10 ile güçlendirilmiş formül ve içeriğinde bulunan Glutatyon sayesinde cildinizin beslenmesine ve onarımına yardımcı oluyor. Cilt tonunun eşitlemesinde oldukça önemli bir etkiye sahip olan Fiolas Glutatyon Serum; beden sağlığına oldukça iyi gelen “glutatyon” takviyesini vegan formülasyonuyla direkt olarak cilde uygulanmasına imkan tanıyor.

Göze çarpan en önemli bileşeni, anti-inflamatuar, antioksidan ve besleyici özellikler de dahil olmak üzere güçlü cilt faydalarına sahip, günümüzde damar yoluyla takviye olarak alınan popüler bir süper bileşen olan glutatyon. Fiolas Glutatyon serum en önemli özelliği yaşlanma veya uzun süre bakımı ihmal edilmiş ciltlerde oluşan kararmalara karşı bakım sağlanmasına yardımcı oluyor. Cildin oksijen almasını sağlıyor. Tam bir detoks etkisine sahiptir. İlk kullanımdan itibaren canlı parlak bir görünüm sağlıyor ve gözenekleri sıkılaştırıyor. Gün içinde karşılaşılan olumsuz çevre koşullarına karşı cildi korumaya katkı sağlıyor. Fiyat : 2.950 TL


Fiolas; daha canlı, sağlıklı ve iyi hissettiren bir cilde sahip olabilmenin etik ve saygılı yollarını özveriyle aramaya devam ediyor. En özel formülleri, en gelişmiş teknolojik destekle geliştiren marka, holistik güzellik kavramına kattığı değerlerle adından söz ettiriyor. Fiolas’ın yenilik ve doğaya sahip çıkan dünyasını keşfetmek için www.fiolas.com ‘u ziyaret edebilir ya da mağazalarından özel danışmanlık alabilirsiniz.